David Hampl
15 ledna, 2020

Občas nás šokují věci, o kterých bychom se nikdy ani nedomnívaly, že by se mohly stát. Občas prostě věříme všemu, co vidíme a co nám kdo napovídá. Nakonec se pak ukáže, že to všechno bylo úplně jinak a jsme v šoku. Něco podobného se stalo v Americe na jedné škole. Když se provalila drsná pravda o skutečnosti, kterou půl roku 17letá slečna prohlašovala, celé její okolí bylo absolutně šokováno. Pojďte zjistit, co se vlastně přihodilo.

V 17 letech matkou

Mladé Gabi Rodriguez bylo 17 let a byla jednou z nejlepších studentů na střední škole v Topnish High School ve Washingtonu, DC. V té době ovšem prohlásila na veřejnosti, že je těhotná. Samozřejmě, že to všechny dostalo, protože měla před sebou úspěšný život a podle mnohých lidí, si ho těhotenstvím pořádně narušila. Situace se ovšem po čase ukázala, že je jiná, než ve skutečnosti vypadá.

Falešné břicho

Ve skutečnosti totiž tato dívka nebyla těhotná, ale po dobu 6 měsíců to je předstírala. Nosila na sobě falešné břicho až do té doby, dokud oznámila ve škole a okolí celou pravdu. Normálně by ji všichni lynčovaly, protože takhle lhát se nedělá. Ve skutečnosti to ovšem bylo zase trochu jinak. Mladá dívka měla nápad provést jakýsi experiment s jednoho úžasného důvodu. Gabi Rodriguez chtěla vědět, jak lze změnit svůj život, pokud se mladá slečna rozhodne být matkou.

Těhotenství mladé ženy ničí životy

Její experiment ukázal jednu důležitou věc: mladé matky se budou muset vypořádat se zastrašováním, studem, a ještě mnoho horších věcí od lidí, kteří ji kdysi velice milovali. Nyní se od ní odvracejí a rozšiřují o ní falešné a škaredé zvěsti. Gabi řekla matce o experimentu, svému chlapci a vedení školy, ale nikomu jinému. „Kolovaly všelijaké zvěsti o mně. Nevěděla jsem, že těhotenství může ničit život.“ říká Gabi. Gabi plánuje stát se sociálním pracovníkem a doufá, že její zkušenost pomůže mladým matkám. Myslíte si, že lidé nespravedlivě soudí mladé matky?

Sdílejte článek