Senzační zpráva švýcarského klimatologa, která byla okamžitě světovými velmocemi klasifikována jako přísně TAJNÁ!

Seznamte s mužem jménem Reto Knutti. Přední švýcarský klimatolog, odborník s celosvětovou reputací, se nedávno objevil v mezinárodní skupině předních klimatologů světa se senzační zprávou.

изменение климата

[hana-code-insert name=’google‘ /]Pro výzkum týkající se klimatických modelů, Reto připravil ohromující informace o hrozící přírodní katastrofě. Tato zpráva byla předložena vládám všech velkých zemí světa. Tato zpráva byla tak šokující, že byla okamžitě po prezentaci klasifikována jako přísně tajná.

Globální změna klimatu!

Bylo provedeno obrovské množství práce, která se stále nezveřejnila. Rozhodnutí nebylo pro klimatology vůbec jednoduché. Jak říká samotný Reto Knutti, on a jeho kolegové věří, že lidé po celém světě by měli znát pravdu o tom, co se děje s planetou, bez ohledu na to, co tato pravda může způsobit.

изменение климатаReto sice veřejně nezmiňuje jména a tituly, ale naznačuje, že jistí vysoce postavení vládní úředníci nechtějí zveřejnit výsledky této ohromující zprávy. Klimatolog Reto nepodporuje takové rozhodnutí. To, co by se mělo stát dle již proběhlého výzkumu v blízké budoucnosti, bude mít dopad na všechny země a všechny lidi bez výjimky.

изменение климата[hana-code-insert name=’google‘ /]Nikdo není pojištěn proti budoucím událostem. Lidé se tak nebudou moc krýt ani připravit proti případným přírodním hrozbám. Tyto přírodní procesy jsou již v plném proudu a téměř nekontrolovatelné.

природные катастрофыLidstvo není ohroženo jen neznámou silou. Pohyb směrem ke zničení již započal. O tom svědčí abnormální změny počasí po celém světě. O rok dříve Knutti a jeho tým připravovali model počasí v příštím roce. Přesnost prognózy byla úžasná! 80 % všech předpovědí se stalo skutečností.

природные катастрофыDestruktivní tsunami, tornáda, námrazy, krupobití na jaře, sníh v létě, zemětřesení a bouře. Pokud by nebyl režim přísného utajení, stovkám až tisícům lidských obětí by se dalo vyhnout. Jak sám Knutti říká, je to hořká a děsivá realita.

природные катастрофыPokud věříte předpokladům klimatologa Knuttiho, lidstvo čekají už jen tři následující klidné roky. Tři roky nekontrolované spotřeby přírodních zdrojů, znečištění životního prostředí a bezděčného zacházení s volně žijícími zvířaty. O tři roky později však budou zdroje vyčerpány a naskytne se otázka, co pak?

глобальные изменения климатаTi, kteří žijí v Číně, Indii, Rusku a Americe, by měli být nejvíce na pozoru. Reto doporučuje zapomenout na nákup nového vozu a na péči o osobní rozvoj, jež by pomohl kariérnímu růstu. V současnosti je prý nutné začít přemýšlet o bezpečnosti svých blízkých. Nové abnormální povětrnostní podmínky budou faktorem, který změní život celé planety.

глобальные изменения климата[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Poslouchat všechny katastrofické zprávy a řídit se jimi, to jistě nestojí za to, ale věříme, že slova předního švýcarského klimatologa jsou důvěryhodné. Jak jednat v tomto případě, je ale jen na Vás. Věříme však, že byste o tom měli vědět!