Šílená postava modelky Gracie Bon: Potřebuje v letadle dvě sedadla! Co si o tom myslíte?

Modelka Gracie Bon si získala obrovskou popularitu díky svým neuvěřitelným křivkám, zejména svému ohromujícímu zadku. Gracie tvrdí, že její zadek je tak velký, že se nevejde do standardního sedadla v letadle. Tato tvrzení vyvolala diskusi o velikosti a pohodlí letadlových sedadel. Gracie vyzývá letecké společnosti, aby zvětšily svá sedadla, aby umožnily pohodlné cestování i pro ženy s většími tvary.

View this post on Instagram

A post shared by GRACIE BON (@graciebon)

Modelka s unikátním tělem

Gracie Bon je modelka pocházející z Panamy, která získala obrovskou popularitu díky svému neobvyklému tělu. Její zadek je hlavním důvodem, proč se o ní tolik mluví. Gracie se nebojí předvést své tvary na sociálních sítích, zejména na Instagramu, kde má více než 5 milionů sledujících. Její fotky v přiléhavých šortkách a bikinách vzbuzují obdiv a nadšení. Mnoho lidí si ji oblíbilo právě kvůli jejím unikátním křivkám a odvaze se o své tělo neustále dělit se světem.

Čtěte také: Netradiční podoby kávy, které si zaručeně vychutnáte!

View this post on Instagram

A post shared by GRACIE BON (@graciebon)


Apel na letecké společnosti

Gracie nedávno veřejně apelovala na letecké společnosti, aby zvětšily svá sedadla a umožnily tak pohodlné cestování i pro ženy s většími tvary. V reakci na situaci, kdy se ve standardním sedadle nevešla, vyzvala letecké společnosti, aby přehodnotily rozměry svých sedadel a přizpůsobily je i pro lidi s větší postavou. Tento apel vyvolal smíšené reakce. Někteří lidé Gracie podporují a souhlasí s ní, že by měla mít právo na pohodlné cestování. Ostatní však tvrdí, že by si měla zvolit jiné formy dopravy, které by více vyhovovaly jejím potřebám. Diskuze o velikosti a pohodlí letadlových sedadel je tak stále živá a vyvolává otázky týkající se rovnosti a individuálních potřeb cestujících.