Redakce ProSvět.cz
10 ledna, 2019

Chystáte svou ratolest příští rok do školky? Vybíráte tu nejvhodnější a nevíte si rady? V dnešní době je k dispozici spousta školek, soukromých i státních, zaměřených na různé aktivity rozvíjející osobnost vašeho dítěte.

Dlouhá provozní doba - školka na Praze 10 ji umožní!

Je složité vybrat tu správnou. Každý rodič má jiné požadavky, pro někoho je priorita dlouhá provozní doba školky kvůli pracovní vytíženosti rodičů. Pro takovou matku samoživitelku, která končí v práci v 17 hodin by se dlouhá provozní doba ve školce náramně hodila. Například soukromá školka Praha 10 má otevřeno od 7 do 19 hodin, což je pro většinu lidí, co nemají hlídání, velkou výhodou.

Zápis do školky Praha 10 – nevyhovuje vám termín?

Školky mají svůj řád i režim, to platí i pro zápis žáků do školky. Avšak školka Praha 10 má pro přijetí budoucích žáků otevřené dveře celoročně. Pokud si nejste jisti, můžete si domluvit předem sjednanou soukromou prohlídku, což ocení spoustu rodičů, je lepší si zařízení prohlédnout v klidu a bez návalu jiných rodičů. I pedagogové si na vás udělají čas, kdy vám vše vysvětlí a seznámí s chodem školky a kdy se dostavit na zápis do školky Praha 10.

Školka Praha 15 – se školkou k moři i na hory!

Která školka vám nabízí i výlety mimo Prahu? Školka Praha 15 se snaží své žáky motivovat k poznávání přírody, cestuje s nimi a prozkoumává krásy koutů republiky i koutů zemí cizích. Čerstvý vzduch dětem svědčí, to se ví již od pradávna - a proto se školka snaží s dětmi cestovat co nejvíce, do svého programu zapojili i koně, plavání nebo i tenis.

Každá školka má své pro i proti, proto je nejlepší nenechávat její výběr na poslední chvilku a začít s předstihem - i kvůli volnému místu ve školce. Navíc, když připravíme sebe i dítě na delší odloučení po rodičovské dovolené, nebudeme tolik smutnit rodičové!

Sdílejte článek