Menu

Školka Praha – jakou vybrat?

Chystáte svou ratolest příští rok do školky? Vybíráte tu nejvhodnější a nevíte si rady? V dnešní době je k dispozici spousta školek, soukromých i státních, zaměřených na různé aktivity rozvíjející osobnost vašeho dítěte.

Dlouhá provozní doba – školka na Praze 10 ji umožní!

Je složité vybrat tu správnou. Každý rodič má jiné požadavky, pro někoho je priorita dlouhá provozní doba školky kvůli pracovní vytíženosti rodičů. Pro takovou matku samoživitelku, která končí v práci v 17 hodin by se dlouhá provozní doba ve školce náramně hodila. Například soukromá školka Praha 10 má otevřeno od 7 do 19 hodin, což je pro většinu lidí, co nemají hlídání, velkou výhodou.

Zápis do školky Praha 10 – nevyhovuje vám termín?

Školky mají svůj řád i režim, to platí i pro zápis žáků do školky. Avšak školka Praha 10 má pro přijetí budoucích žáků otevřené dveře celoročně. Pokud si nejste jisti, můžete si domluvit předem sjednanou soukromou prohlídku, což ocení spoustu rodičů, je lepší si zařízení prohlédnout v klidu a bez návalu jiných rodičů. I pedagogové si na vás udělají čas, kdy vám vše vysvětlí a seznámí s chodem školky a kdy se dostavit na zápis do školky Praha 10.

Školka Praha 15 – se školkou k moři i na hory!

Která školka vám nabízí i výlety mimo Prahu? Školka Praha 15 se snaží své žáky motivovat k poznávání přírody, cestuje s nimi a prozkoumává krásy koutů republiky i koutů zemí cizích. Čerstvý vzduch dětem svědčí, to se ví již od pradávna – a proto se školka snaží s dětmi cestovat co nejvíce, do svého programu zapojili i koně, plavání nebo i tenis.

Každá školka má své pro i proti, proto je nejlepší nenechávat její výběr na poslední chvilku a začít s předstihem – i kvůli volnému místu ve školce. Navíc, když připravíme sebe i dítě na delší odloučení po rodičovské dovolené, nebudeme tolik smutnit rodičové!

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Jak dopadla miss Eleonora Kondratyuková, která byla před lety obětí…

Krásné ženy jsou po celém světě. A pravidelně mohou soutěžit i o titul miss. Stejně na tom byla i tato…
Rozvod manželů
TIPY A TRIKY

Jak se rozvést co nejrychleji? Podejte elektronickou žádost o rozvod…

Když si dva přestanou rozumět, je někdy lepší, kdy „jdou od sebe“. Důvodů k neshodám může být mnoho, nejčastěji to…
ZE ŽIVOTA

Stačí málo, a zjistíte, jaký máte osud. Jste zvědaví, co…

Jste takoví, že věříte na určitá „ svědectví“ nebo jste pesimisti a nevěříte vůbec ničemu? Každý něčemu věří, jen je…
ZE ŽIVOTA

Otec se synem udělali hrůzný čin. Zabili spící a zcela…

Myslivost nemá tradici jenom u nás, ale i jinde na světě. Třeba na Aljašce, které se týká právě tento článek.…
ZE ŽIVOTA

Tento známý a úspěšný psychiatr sepsal a konečně publikoval svých…

Ne každý lékař se zabývá jenom fyzickým zdravím. Nelze zapomínat také na zdraví psychické, které je v dnešní době také velmi…
PR články

Začít s jógou můžeme kdykoli, dokonce i s dětmi přímo…

Mnoho žen na mateřské nebo rodičovské dovolené má chuť a motivaci pustit se do cvičení, zformovat svou postavu a vylepšit…