Školník připravil dokonalou pomstu na skupinu teenagerů

Dospívající dívky mohou být někdy velmi kruté a sobecké. Velmi dobře to ví také školník z jedné školy. Dívky ho neustále šikanovaly tím, že nechávaly na zrcadlech otisky rtěnky na zrcadle. Možná se tím jen snažily ohromit ostatní dívky, ale nejvíce práce s tím měl ubohý školník. Ten to musel každý den uklízet, což v případě rtěnky není vůbec jednoduchý úkol. Jednoho dne toho měl ale dost.

https://www.webniusy.com/

Kruté chování ke školníkovi

Školník nějakou dobu nezasahoval a neustále uklízel špinavá zrcadla. Jednoho dne ale jeho trpělivost přetekla a rozhodl se rázně zasáhnout. Jeho pomsta je geniální a dívky na ni rozhodně nezapomenou do konce svého života. Něco takového se jen tak nevidí, ale pomsta byla nutná. Chování těchto dívek totiž bylo velmi neuctivé.

Muž jednoho dne zašel na ředitelkou školy a požádal ji o pomoc. Řekl, s čím se musí každý den potýkat. Bohužel po prvním pokusu se situace ještě zhoršila. Potom ale školník vymyslet dokonalý plán a zašel za ředitelkou znovu. Tentokrát vzal věci do svých rukou. Chtěl ukončit šikanu, kterou zažíval v práci každý den. A povedlo se mu to. Jak?

Čtěte také: Sousedé udělali pro svou zdravotní sestru překvapení. Náročné zaměstnání si vybírá svou daň

https://www.webniusy.com/

Dokonalá pomsta, na kterou nikdy nezapomenou

Paní ředitelka s dívkami tentokrát nemluvila. Pouze je požádala, aby se dostavily na záchod. Tam byly zrcadla pokrytá otisky rtů od rtěnky. Potom se slova ujal školník. Řekl, že každý den chodí domů velmi pozdě, protože musí umývat zrcadla. A vzhledem k tomu, že je rtěnka mastná, jde o velmi dobře. A potom jim názorně předvedl, jak zrcadla čistí.

https://www.webniusy.com/

Vzal do ruky mop a namočil ho do záchodové mísy. Tímto mokrým mopem potom začal čistit rtěnku ze zrcadel. Všechny dívky vypadaly vyděšeně, protože na zrcadla předtím přitiskla vlastní ústa. A představa, že byla umytá vodou ze záchodu, je naprosto nechutná. Potom již podobnou šikanu nezkoušely. A školník i ředitelka byli velmi spokojeni s touto malou pomstou.

Zdroj: webniusy.com