Skrytá kamera zaznamenala, co veterinářka udělá nemocné kočce, když se nikdo nedívá: Neuvěřitelný! (VIDEO)

Majitelé domácích zvířat mají často tendence se ke svým mazlíčkům chovat až přehnaně starostlivě a snaží se jim dopřát tu nejlepší péči, jakou je možné nabídnout. Proto jsou také psy, kočky, ale i papoušci nebo hadi nadmíru rozmazlování a dostává se jim speciální pozornosti zejména v případě lidí osamocených nebo jiným způsobem znevýhodněných. Domácí zvířátka mají speciální poslání, které lze využít také v řadě různých terapeutických praktik a postupů. Když pak přijde na nemoc jich samotných, přejí si obvykle majitelé domácích mazlíčků, aby se o ně na klinice postarali zkušení veterináři, a to co možná nejlépe. Co však zaznamenala skrytá kamera na jedné z klinik, to vám vyrazí dech.

Nemocná kočička a veterinářka

Majitelé této kočky pozorovali nějakou dobu, že s ní není něco v pořádku, a proto se rozhodli nic nepodcenit a požádat o radu odborníka. Stav kočky nebyl dobrý a bylo nutné ji na klinice nějakou dobu ponechat, aby se zotavila. To ale netušili, co se právě na této veterinární klinice děje, když se nikdo nedívá. Záznamy noční směny byly natočeny na skrytou kameru jedním ze zaměstnanců – posuďte sami, chtěli byste pro svého mazlíčka takovou péči?

V hlavní roli skrytá kamera

Video z veterinární kliniky, na kterém je záznam způsobů, jakými bylo s kočkou zacházeno, se stalo rychle hitem internetu. Záznam začíná rozmazaným pohledem na kotce se zvířaty se zvuky hudby na pozadí. Kamera se postupně přesouvá z první místnosti do druhé, kde můžeme pozorovat veterinářku. V obraze je vidět postava otočená zády, takže je jasné, že o kameře nemá ani zdání. Jak se záběr zaostří, je možné rozeznat, že veterinářka drží v náručí kočku, zpívá jí a tančí s ní po místnosti. Kočička vypadá nadmíru spokojeně, tiše přede a nechá se chlácholit. V tu chvíli se záznam za smíchu nahrávajícího zastaví.

Čtěte také: Všichni prarodiče nebudou stejní. Odborníci ukázali, jak to je

Veterinářka a její práce

Z nahrávky můžeme jen usuzovat, jak moc má veterinářka ráda svou práci a s jakým respektem a péči se stará o svěřená zvířátka, když se i během noční směny, která musí být fyzicky i psychicky vyčerpávající snaží ulehčit jim pobyt v neznámém prostředí. No řekněte sami, nechtěli byste, aby i o vaše mazlíčky pečoval někdo s takovým zápalem, nadšením a smyslem pro dobře odvedenou práci?

https://www.youtube.com/watch?v=ANHjRWShHvE