Slavná tenistka Andrea Sestini Hlaváčková porodila další holčičku! Pochlubila se na Instagramu!

Andrea Sestini Hlaváčková, slavná česká tenistka, nedávno přivítala na svět svou druhou dceru. Tuto radostnou zprávu oznámila na sociálních sítích a podělila se tak se svými s fanoušky. Po dlouhém očekávání a touze po dalším potomkovi se její přání splnilo. Pojďme se podívat na to, jaký byl průběh její těhotenství a jak se Andrea stala dvojnásobnou maminkou.

View this post on Instagram

A post shared by Andrea Sestini Hlavackova (@andreasestinihlavackova)

Průběh těhotenství

Andrea Sestini Hlaváčková a její manžel Fabrizio Sestini se rozhodli, že chtějí rozšířit svou rodinu. Po roce snahy se jim konečně podařilo otěhotnět. Pohlaví dítěte si však ponechali jako překvapení a neprozradili ho ani fanouškům. Andrea se snažila udržovat těhotenství v tajnosti až do šestého měsíce, kdy se poprvé s bříškem ukázala na veřejnosti.

Čtěte také: Pohlreich porušil svůj slib! Vrátí se k pořadu Ano, šéfe! Sledujete tento pořad a těšíte se na novou serii?

Příchod druhé dcery

Ve svém oznámení na sociálních sítích Andrea Sestini Hlaváčková sdílela krátké video, ve kterém ukázala postýlku své novorozené dcery. Napsala: „Je to tu. Bea. Nová láska do rodiny, kdo tipoval holku, tak se trefil. Růžová u nás doma pofrčí dál.“ Tímto způsobem tenistka překvapila své fanoušky a potěšila je radostnou zprávou.

O radosti z mateřství

Andrea Sestini Hlaváčková již matkou jednoho dítěte je, své prvorozené dcery Isabellky. Během druhého těhotenství sdílela s fanoušky své radosti i obavy z toho, jak se nováček začlení do rodiny. V rozhovoru pro Super.cz prozradila: „Prožívá se mnou celou tuhle etapu, toho že chceme miminko a zda se daří, či nedaří. Tohle jsem s ní řešila od začátku a ona se moc těší. Tak uvidíme, jaký bude střet s realitou pro jedináčka.

Gratulace od fanoušků

Po oznámení narození druhé dcery se Andrea Sestini Hlaváčková dočkala mnoha gratulací od svých fanoušků. Všichni jí přáli hodně zdraví a štěstí pro celou rodinu. Mezi gratulanty nechyběly ani její kolegyně z tenisového světa, jako například Barbora Strýcová, která také očekává své druhé dítě.

Andrea Sestini Hlaváčková a její manžel Fabrizio mají nyní plné ruce práce se dvěma malými dětmi. Jejich rodina se rozrostla o dalšího člena a tenistka se těší na to, jak dcerky vyrostou a budou si spolu hrát. Jejich budoucnost je plná lásky a radosti z rodinného života.