Slepá babička dostala nádherné překvapení a nového člena rodiny!

Setkání s vnoučetem je okamžik, na který nezapomene žádný rodič na světě. Je to období, které přináší radost a vzrušení. Otec dítěte se rozhodl, že tuto příležitost pojme slavnostně a představil babičce její vnouče na její narozeniny. A navíc žena vůbec netušila, co se děje. Takové překvapení rozhodně nečekala a její reakce byla k nezaplacení!

Slepá babička dostala nejkrásnější dárek k narozeninám

Žena je slepá, takže její syn mohl velmi jednoduše předstírat, že jí k narozeninám přinesl kytici květin. Ve skutečnosti pro ni ale měl velmi drahé překvapení. Její první vnouče! Když si žena konečně uvědomila, co má v náručí, okamžitě se rozplakala. V tu chvíli již pevně držela dítě v náručí. Okamžitě jí došlo, co jí její syn podal.

Sice se s malým chlapcem teprve seznámila, ale okamžitě se stal velkou součástí jejího života a srdce. Prarodiče hrají v životech svých vnoučat obrovskou roli a tento muž to velmi dobře ví. Proto chtěl, aby se jeho vlastní syn seznámil s babičkou jedinečným způsobem. Nyní si po mnoho let může užívat toho, že má ve svém životě dalšího muže, který k ní bude vzhlížet.

Čtěte také: Dagmar Havlová se svěřila veřejnosti: 2 měsíce jsem ležela a nejsem spokojená jak vypadám

Veselý příběh milujících sourozenců

Když už mluvíme o prarodičích, máme pro vás ještě jeden příběh. Mary Pine (95) neviděla svého bratra Boba Taylora (84) celých pět let kvůli pandemii. Každý den si ale volali, aby zůstali v kontaktu. Mary se ale rozhodla, že svého bratra překvapí a přijela za ním do Atlanty ve státě Georgia. Loni se zase její bratr rozhodl, že je s překvapením na řadě on a požádal vnučky o pomoc.

Vnučky Morgan Taylor a Kenzie Hardin společně naplánovaly cestu. Společně se dostaly až do Pensylvánie, kde Mary žije v pečovatelském domě. Zaměstnanci jí připravili překvapení a zavedli ji do místnosti, kde čekala její rodina. Tento den byl možná nejkrásnějšími narozeninami, které Mary zažila za mnoho let. Byla velmi vděčná a s radostí přivítala svého mladšího bratra. Její reakce navíc byla k nezaplacení!

Zdroj: mypositiveoutlooks.com