Smutek v herecké rodině Zuzany a Soni Norisových. Zemřel jim milovaný tatínek Miroslav Noris!

Život sester Soni a Zuzany Norisových je zasažený tragickou událostí – ztrátou jejich milovaného otce, lékaře Miloslava Norise. Jejich dojemné vzpomínky a slova loučení, která sdílely na sociálních sítích, dojala nejen fanoušky, ale také řadu jejich hereckých kolegů, kteří jim vyjádřili upřímnou soustrast.

Životní příběh Miloslava Norise

Miloslav Noris byl lékař, který celý svůj profesní život zasvětil péči o zdraví druhých. Pocházel ze Slovenska a v Česku si vybudoval úspěšnou lékařskou kariéru. Jako otec dvou úspěšných hereček byl hrdým a milujícím rodičem, který se aktivně podílel na životech svých dcer. Jeho nečekaný odchod ve věku 77 let zanechal v životech Soni a Zuzany hlubokou ránu.

Reakce a vzpomínky Soni Norisové

Soňa Norisová, známá herečka z kriminálního seriálu Policie Modrava a V.I.P. vraždy, se na sociálních sítích otevřeně svěřila se svou bolestí a žalem nad ztrátou otce. Ve svém dojemném příspěvku vyjádřila, jak moc svého „taťuldu“ milovala a jak pro ni bude jeho odchod nenahraditelnou ztrátou. Zdůraznila, že jsou navždy spojení a že nyní je mu už lépe. Její slova loučení a vděku za vše, co pro ni a její sestru Zuzanu udělal, hluboce oslovila všechny, kteří ji sledují.

Čtěte také: V Polsku se objevily klobásy plné hřebíků. Všichni majitelé psů si musí dávat pozor!

Zuzana Norisová

Mladší sestra Zuzana Norisová, známá z úspěšné reality show Tvář, se také vypořádává s bolestnou ztrátou svého otce. Ačkoli se veřejně nevyjádřila tak otevřeně jako Soňa, je zřejmé, že i ona prožívá obrovský smutek a stesk po milovaném rodiči.

Vyjádření soustrasti od kolegů

Zpráva o úmrtí Miloslava Norise zasáhla nejen jeho rodinu, ale také řadu hereckých kolegů Soni a Zuzany Norisových. Řada z nich vyjádřila oběma sestrám upřímnou soustrast a podporu v této těžké chvíli. Mezi nimi byli herci jako David Matásek nebo Petra Špalková, kteří Soně Norisové vyjádřili svou lítost a poslali jí útěšná slova.

Nezapomenutelné vzpomínky

Ačkoli Miloslav Noris již není mezi námi, zůstane v srdcích a vzpomínkách jeho dcer Soni a Zuzany navždy. Byly to právě ony, kdo jej něžně označoval jako „taťuldu“ a kdo si s ním vybudoval mimořádně silné pouto.

Facebook / Zuzanka Norisová

Životní příběh Soni Norisové

Soňa Norisová je uznávanou slovenskou herečkou, která si vybudovala úspěšnou kariéru v České republice. Diváci ji znají především z kriminálního seriálu Policie Modrava a thrilleru V.I.P. vraždy. Její herecký talent a charisma ji vynesly do popředí české filmové a televizní scény, kde si vydobyla respekt a obdiv publika. Ačkoli se nyní musí vyrovnávat s bolestnou ztrátou otce, její profesní úspěchy a oddanost herectví jistě pomohou zmírnit alespoň část jejího zármutku.

Zuzana Norisová a její úspěchy

Mladší sestra Zuzana Norisová se rovněž prosadila jako talentovaná herečka, a to především díky své účasti v úspěšné reality show Tvář. Její schopnost proměňovat se v různé pěvecké ikony a ztvárnit jejich charakteristický styl jí zajistily obdiv diváků a poroty.

Zdroj: Blesk.cz