Šokující případ incestu! Žena zneužívala svého syna, vnuka i psa. Podle ní se mu to líbilo! Druh vše nahrával!

Šokující případ zneužívání v Ústí nad Labem. Perverzní žena se dopustila neuvěřitelných činů na svém vlastním synovi, dvouměsíčním vnukovi a dokonce i na svém psovi. Tato hrůzná událost šokovala celou oblast a vyvolala rozhořčení a pobouření veřejnosti.

První oběť – syn

Perverzní žena začala svou sérii zneužívání svým vlastním synem. Tento nevinný chlapec se stal terčem jejích perverzních tužeb. Neustále ho sexuálně zneužívala a nutila ho pít vlastní moč. Tato hrůzná situace trvala dlouhou dobu, již od jeho sedmi let. Chlapce učili pít moč, ale on to podle obžalovaného odmítal ze skleničky. „Vysvětlili jsme mu, že účel akce je v jeho prospěch, nejlepší je to přímo ze zdroje,“ řekl ženin druh, který vše dokumentoval.

Jeden z sousedů nakonec zachytil podezřelé zvuky z domu a rozhodl se zasáhnout. Okamžitě kontaktoval policii, která provedla razii a osvobodila chlapce ze spárů perverzní ženy. Jeho fyzický a psychický stav byl tragický, a jak uvádí zdroje, bude potřebovat dlouhodobou odbornou péči a podporu.

Čtěte také: Šok a rozčarování! Na zrušený Bendigův koncert dorazila spousta nic netušících lidí!

Druhá oběť – dvouměsíční vnuk

Nejhorší ještě mělo teprve přijít. Perverzní žena se totiž nezastavila jen u svého syna, ale pokračovala ve svých zvrácených činech i vůči svému dvouměsíčnímu vnukovi. Tento malý chlapec, který byl v té době naprosto bezbranný, se stal dalším obětí jejího nelidského jednání.

Podobně jako u svého syna, perverzní žena sexuálně zneužila i svého vnuka. Tento čin je také zdokumentovaný. Vše fotil nahrával její druh, který u toho masturboval.

Třetí oběť – pes

Perverzní žena se však nezastavila jen u svého syna a vnuka. Další obětí se stal její pes, který byl přítomný při všech hrůzných událostech. Tento nevinný tvor byl zneužívaný a mučený stejně jako ostatní oběti. Těchto skutků se dokonce účastnila ještě další žena, stejně tak i druh ženy, který vše natáčel.

Tato hrůzná událost vyvolala šok a zděšení ve všech, kteří se o ni dozvěděli. Představa, že člověk dokáže takovým způsobem ubližovat svým nejbližším a bezbranným tvorům, je prostě neuvěřitelná. Je třeba, aby osoby, které se dopustily těchto zločinů, byly předvedeny před soud a potrestány podle zákonů.

Ženina obhajoba

Žena se brání tím, že nevěděla od kolika let je sex legální. Dále uvedla, že celé lidstvo vzniklo z incestu. Co se týče sexu se psem uvedla, že měla pocit, že se mu to líbilo.

Prevence a boj proti zneužívání

Tento hrůzný případ opět zdůrazňuje důležitost prevence a boje proti zneužívání a násilí v domácnostech. Je důležité, aby byly vytvořené mechanismy a organizace, které budou schopné identifikovat a zasáhnout v takových situacích. Dále je důležité, aby se lidé naučili rozpoznávat podezřelé chování a hlásili ho odpovědným orgánům.

Zdroj: Extra.cz