Redakce ProSvět.cz
27 prosince, 2022

Zatímco svět se zatajeným dechem čekal na nejnovější uzlíček radosti Agáty Hanychové (37), málokdo tušil, co ji vedlo k tomu, že během adventu nazvala Jaromíra Soukupa (53), známého také jako budoucího otce jejich třetího dítěte, Grinchem. Přesto jen ona sama ví proč.

Grinch byl nevrlý mizantrop, který se rozhodl připravit své město o sváteční náladu. Když však štědrý Soukup věnoval Agátě pod vánoční stromeček nádherný a drahý dárek, ukázal jí, co skutečně znamená prožívat o Vánocích radost.

Agáta Hanychová si v posledních měsících žije svůj sen díky luxusnímu životnímu stylu a hojné pozornosti mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. Splnění jejího dlouholetého přání mít vlastní televizní pořad bylo jen jednou částí jeho štědrosti; nyní zašel ještě dál a přestavěl svou vilu pro Agátiny dvě děti plus očekávaný třetí uzlíček radosti - každým dnem by se měl narodit jako holčička! Malá Mia (5) je z této zprávy obzvlášť nadšená a představuje si, kolik zábavy si se svou novou sestrou užije.

Agáta byla překvapena úžasně extravagantním vánočním dárkem od Jaromíra Soukupa - nádhernými hodinkami v hodnotě přes třináct tisíc eur! Hodinky patřily do limitované série, do stříbrného ciferníku bylo zasazeno 11 diamantů a po obvodu se třpytilo dalších 40 drahých kamenů, jako je akvamarín, topaz, kavorit, smaragd a safír. Řemínek z bílé aligátoří kůže dodával tomuto luxusnímu kousku na vznešenosti. Agáta se svým novým pokladem pochlubila na Instagramu, kde se vtipně vyjádřila: "Tak to jsem musela být hodná, nebo se Ježíšek zbláznil!"

Agáta a její partner si svátky užívají naplno a Agátina rodina se jako obvykle rozplývá nad dárky pro druhé - i když Veronika Žilková (61) prohlásila, že Vánoce nejsou jen o dárcích. Teď ale s opulentními nabídkami soupeří se silnou konkurencí! Mezi vší tou materiální hojností se však skrývá něco mnohem cennějšího: Agáta konečně otevřela své srdce někomu výjimečnému - a už brzy ho požehná narozením nové společné dcery. Co skutečně přináší radost, jsou tyto společně strávené zamilované chvíle; vždyť co může být lepším dárkem než být obklopen těmi, kteří jsou vám blízcí?

instagram.com

Zdroj: woman.tiscali.cz

Sdílejte článek