Sourozenci zůstali sami. Jejich setkání proběhlo až po 80 letech

Příběh dvou sourozenců, Billa Stewarta a Beryl Johnson možná neznáte, ale právě proto vás naprosto dostane. Sourozenci bohužel velmi brzy osiřeli. Jejich otec byl zabit ve druhé světové válce, o maminku přišli ještě o něco dříve. A aby toho nebylo málo, oddělili nakonec i je. Oni ale věděli, že se jednoho dne sejdou, a tak se také stalo. Po dlouhých 80 letech.

https://twice.hu/

Bill nemůže zapomenout na dobu, kdy se loučili

Billovi bylo jedenáct, když se neštěstí jejich otci přihodilo. Po této události byla Beryl adoptovaná, ale Bill musel do chlapeckého domova. Neměl matku ani otce a navíc ho oddělili i od jeho jediné sestry. Billy se s tím musel sám vypořádat, ale ještě dnes, když na to vzpomíná, dělají se mu vrásky. Při jejich loučení oběma tekly slzy proudem a nikdo si nedovede představit, jak jim muselo být.

https://twice.hu/

Beryl zůstala v Adelaide a Bill musel začít nový život. Na svou sestru ale nikdy nezapomněl a pořád doufal, že se jednoho dne sejdou. Což se nakonec také stalo. I když se chtěli kontaktovat mnohem dříve, nedařilo se jim to. Zvrat přišel po několika desetiletích neúspěchů a marných telefonátů a dopisů do sirotčinců a dalších institucí. Nikdy ani jeden nedostal informace, kde by mohl toho druhého najít.

Čtěte také: Dívce se v trolejbusu zastavilo srdce. Řidič se zachoval, jak nejlépe mohl

https://twice.hu/

Setkali se v roce 2019 a od té doby jsou spolu

V roce 2019 se našlo výzkumné plavidlo, nebo spíše jeho vrak. Mohla se uctít památka mrtvých a také jejich potomků. A právě to byla akce, díky které se Bill a Beryl mohli znovu potkat. Akce se totiž zúčastnila Kylie Watson, která hledala pohřešované. Pomohla Billovi najít jeho sestru. Její články o hledání bylo ve všech novinách a konečně se Bill dočkat pozitivní zprávy.

Beryl byla také velmi dojatá, když zjistila, že její bratr žije. Když ho pak slyšela v telefonu, nemohla tomu uvěřit. Oba do svých životů získali novou jiskru a slíbili si, že už se nikdy neopustí. Mluvili spolu denně po telefonu a jednoho se mohli zase vidět. Objali se a slzy jim znovu tekly proudem, tentokrát ale štěstím.

Zdroj: twice.hu