Splnily se tři biblické předpovědi. Věříte na proroctví?

Už několikrát jsme byli svědkem toho, že se stala událost, která u nás neměla obdoby. Může se jednat nejen o tornáda, ale také různé vodní pohromy, jako jsou záplavy nebo povodně. Několik takových událostí už předpovídala Bible, a můžete se o proroctví jednoduše přesvědčit. Skončí v blízké budoucnosti svět, jak ho známe?

Armageddon je podle některých blízko

Některé znaky mohou pro věřící znamenat blížící se katastrofu. Jedná se o několik znamení, která nemusí nic znamenat, ti, kteří věří na konec světa, ale mohou být v šoku a dbát na to, aby se konec světa nekonal. Jaké znaky patří mezi předpovědi a čeho se máme obávat? Prvního znakem je červená jalovice. V Izraeli se letos na konci srpna narodila červená jalovice. Stalo se tak po více než 2 000 letech.

Jalovice je nezbytná pro splnění jednoho proroctví, které mluví o druhém příchodu Mesiáše. Pokud se narodí červená jalovice a bude zdravá, měla by být spálena a popel nasypán na místo, kde se zničil chrám. Jedině tak bude možné znovu Jeruzalémský chrám postavit. Pokud se postaví, mesiáš sestoupí na Zemi a přestane existovat svět, jak ho známe dnes.

Čtěte také: Optická iluze prozradí, jaký typ člověka se ve vás skrývá

Pokud se objeví ryby v Mrtvém moři, může nastat konec světa

Už se stalo, že se v Mrtvém moři objevily ryby, které tam samozřejmě nepatří. Nedávno byla pozorována mělčina, na které se objevily tresky. Je to další proroctví, které bylo splněno. Má to být další předzvěst příchodu mesiáše. Uvádí se, že pokud voda teče na východu podél stepí, vyleje se ve slaných vodách a vody se pak stanou zdravými. Všechna živá stvoření, které se budou rodit v blízkosti vod zůstanou naživu tam, kde voda poteče.

Další proroctvím je had na zdi nářků. Před několika dni si věřící a také turisté všimli lezoucího hada, který měl vyplašit holuby. Had odkazuje na ráj a holubice má zase oznamovat nebezpečí. Říká se, že tato scéna, která působí na první pohled nenápadně, ohlašuje druhý příchod mesiáše na planetu Zemi. I to je důvod k ukončení světa, na který jsme dosud zvyklí.