Spojte dlaně a dozvíte se o sobě něco nového!

Čtení z dlaně může hodně lidem připadat jako nesmysl. Jedná se ale o druh starověkého umění, které se používá již po mnoho generací. Čtení z dlaně neznamená jen náhled do budoucnosti, ale také náhled do vlastní osobnosti. Mnoho lidí v toto umění věří a vyzkoušet to můžete i sami. Stačí, když spojíte ruce a najdete si linii srdce. Ta o vás prozradí hodně.

Linie srdce na dlaních

Linie srdce se nachází ihned pod kořenem malíčku. Dobrou zprávou je, že nemusíte za čtení z rukou nikomu platit. Můžete to zkusit sami. Dejte obě dlaně k sobě. Podívejte se na linii srdce. Podle toho, jak je dlouhá poznáte, jaký jste člověk. Máte delší levou nebo pravou linii? Anebo jsou obě dvě stejné? Řekneme vám, co každá z těchto možností znamená.

Linie na pravé ruce je delší

Tato možnost znamená, že jste dobrý milenec. Patříte mezi jedince, kteří nemají problém s věkovým rozdílem u partnera. Máte také tendenci porušovat pravidla. Chcete, aby vaše životní cesta byla jedinečná, trochu divnější a naprosto jiná než u jiných lidí. Originální přístup k životu, vztahu i práci je pro vás typický. Z tohoto důvodu také milujete unikátní věci a netradiční cestování.

Čtěte také: Zázrak jménem cibule pomůže ke kráse i zdraví

Linie na levé ruce je delší

shutterstock.com

Jste velmi asertivní a nezávislí. Lásku a partnera nepotřebujete k tomu, abyste měli naplněný život. Vystačíte si sami, ale společnost neodmítáte. Máte rádi výzvy v práci i v osobním životě. Máte fyzické potřeby, ale vztah nehledáte. Při plnění svých cílů a snů jdete klidně přes mrtvoly. Hlavní je, abyste dosáhli toho, po čem toužíte. Právě proto si dokážete udělat pár nepřátel.

Obě linie jsou stejné

Máte linie na obou stranách stejně dlouhé? Znamená to, že jste klidní, laskaví a věříte v lidskost. Budete skvělý rodič a nemáte rádi změny. Zdravý rozum je pro vás velmi důležitý, ale zároveň se dokážete vcítit do jiných lidí. Do manželství půjdete s někým, koho bude mít ráda i vaše rodina a přátelé. Jinak s ním nemůžete být. Názor vašich nejbližších je pro vás totiž velmi důležitý.

Zdroj: webniusy.com