Srdcervoucí příběh odvahy: Zachráněná březí fenka pitbula překonává všechna očekávání díky hrdinskému činu jednoho muže

Opuštěná fenka pitbula měla velmi těžkou chvilku. Byla březí a začínala rodit. Muž spatřil ubohou fenku a ihned věděl, že potřebuje pomoci. Měl o ni strach, protože nevypadala dobře. Měla evidentně s porodem problémy a hledala v okolí jeho domu někoho, kdo by jí pomohl. Muž neváhal a okamžitě zavolal Hope for Paws, která se stará o opuštěná a toulavá zvířata.

Fenka byla vděčná za pomoc

Záchranná organizace je známá tím, že pomůže každému zvířeti, které to potřebuje. Velmi brzy přijeli pracovníci této organizace. Jakmile vystoupili z vozu, fenka se k nim sama vydala. Vypadalo to, jako by na jejich příjezd čekala. Byla viditelně březí, sama a prochladlá. Proto ji okamžitě vzali do vozu a odvezli ji na veterinární kliniku, aby jí odborníci pomohli s porodem mláďat.

https://animalchannel.co/

Fenka byla klidná a důvěřivá. Pracovníci proto neměli problém ji dostat do auta. Později dostala jméno Waffles, protože byla velmi hodná a roztomilá. U veterináře se dočkala ultrazvuku, aby mohl lékař určit termín porodu. Po celou dobu zůstala velmi klidná a bylo vidět, že je vděčná za pomoc nových lidí v jejím životě.

Čtěte také: Kůlna? Ale kdeže, z tohoto zahradního domku z hobbymarketu se může vytvořit parádní bydlení!

Vděčná fenka se na všechny usmívala

Pitbulové mají krásný úsměv, kterým dokáží potěšit všechny v jejich okolí. Tato fenka byla tak vděčná, že se na lékaře i své zachránce přímo usmívala. Ultrazvuk odhalil, že bude rodit pravděpodobně do 10 dnů a potřebuje bezpečí, klid a teplo. Jeden z pracovníků Hope for Paws si ji proto vzal s sebou domů, aby si mohla odpočinout a porodit v klidném prostředí.

Porod byl rychlejší, než si všichni mysleli. Waffles totiž porodila ještě tu samou noc, kdy byla zachráněna z ulice. Porod proběhl bez komplikací a fenka má krásná štěňata. Tato nastávající maminka přesně věděla, že potřebuje pomoci a bude brzy rodit. A muž si jí naštěstí všiml ve správný okamžik, takže mohla porodit v klidu a bezpečí.