Stará dáma nečekaně rozdělila své dědictví mezi biologického a adoptovaného syna

Madam Wang dlouho vychovávala svého syna sama. Její syn potom odešel z vesnice do města na univerzitu. V tu samou dobu se před jejím domem objevil žebrák, který byl ve věku jejího syna. Mladého chlapce jí bylo líto, a proto mu dala trochu jídla. Další den se za ní vrátil zpět a takto to šlo nějakou dobu. Nakonec s ní strávil neuvěřitelných 10 let a neustále byl po jejím boku.

https://en.goodtimes.my/

Stará dáma potřebovala péči

Madam Wang se rozhodla chlapce adoptovat a přijmout ho za svého druhého syna. Ten se jí odměnil tím, že s ní trávil každý den čas a neustále o ní pečoval. Žena stárla a potřebovala pomoc s prací v domácnosti i s nákupy. Adoptovaný syn byl po jejím boku a pomáhal jí se vším, co potřebovala. Její biologický syn se přitom od odchodu do města vůbec neozval.

https://en.goodtimes.my/

Wang netušila, co se s jejím synem stalo. Ukázalo se, že školu ukončil již druhý rok a začal pracovat. Nebyl ale schopný si udržet žádnou práci a vydělávat peníze. Madam Wang jednoho dne onemocněla a požádala syna, aby za ní přijel před jejím odchodem z tohoto světa. Naštěstí to stihl, ale návštěva nebyla tak milá, jak žena očekávala.

Čtěte také: Osamělý muž jedl dlouho sám v restauraci. Potom přišlo překvapení

https://en.goodtimes.my/

Synovi šlo jen o dědictví

Její syn sice přijel, ale zajímal ho hlavně jeho adoptovaný bratr. Měl strach, že on dostane dědictví a jemu nic nezůstane. Přesvědčil proto matku, aby mu dala jeho dědictví ještě před svou smrtí. Žena to udělala a darovala mu 50 tisíc dolarů, což byly všechny její úspory. Jakmile měl její syn peníze, ihned se sbalil a odjel zpátky do města.

https://en.goodtimes.my/

Adoptovaný syn ale zůstal se ženou až do její poslední chvilky. Na poslední chvíli mu řekla, ať se podívá do odpadkového koše. Čeká tam na něj dědictví, které synovi dát nechtěla. Když ho otevřel, našel tam starožitnosti, které byly již před mnoha lety oceněny na 10 milionů jüanů (asi 1,5 milionu dolarů). Dnes budou mít ještě větší hodnotu. Za svou lásku a péči tedy dostal nádhernou odměnu.

https://en.goodtimes.my/

Zdroj: en.goodtimes.my