Starou ženu každý den navštěvuje sova. Co to znamená?

Ztráta milované osoby není pro nikoho jednoduchá. Jakmile jeden z partnerů ztratí toho druhého po mnoha letech manželství, je to velká tragédie. A vždy se snaží, aby si toho druhého nějak připomněli. Často se potom stává, že vidí svého partnera ve všem. Tato 98letá žena si našla nového ptačího kamaráda a myslí, že se jedná o převtělení jejího mrtvého manžela. Může mít pravdu?

Věří, že jde o jejího zesnulého manžela

Ranna byla milující manželka a s manželem byli po mnoho let. Přesně dva roky poté, co zemřel, na její balkon začala pravidelně létat sova. Někdy zde sedí celý den a dokonce se jí snaží skočit na klín. Ve svém věku si tak žena našla hodně netradičního kamaráda, se kterým tráví mnoho času. Rannina vnučka zdokumentovala vztah ženy se sovou a video se stalo virálním.

https://animalchannel.co/

Sova na Rannu dokonce i mrkne, jako kdyby ji chtěla pozdravit. Společně sedí na balkoně a povídají si. Ranna si myslí, že se jedná o velké znamení shora. Společně s vnučkou si myslí, že se jedná o Rannina manžela. Manželé byli nejlepšími přáteli, hluboce se respektovali a láska byla cítit všude kolem nich. Sova přitom reaguje jen na Rannu a dokonce spolu mluví.

Čtěte také: Tajemný vzkaz na autě maminku dojal k slzám

Jde o lásku, která překonala smrt?

Ranna velmi ráda tráví čas se svým sovím kamarádem. Můžeme říct, že spolu mají velmi silné pouto. Sova na ženu houká, pohybuje hlavou v rytmu a nechá ji, aby se k ní přiblížila velmi blízko. A také se vrací téměř každý den. Takto velké sovy se sice nemusí lidí bát, ale tento vztah je velmi netradiční a pro obě rozhodně výjimečný.

https://animalchannel.co/

Podle vnučky se nediví, že si sova babičku oblíbila bez ohledu na to, jestli jde o jejího manžela nebo ne. „Moje babička je ta nejsladší duše. Je oddanou katoličkou a vše, čím se její život stal, připisuje vyšší moci. Její drzost a vtip ukazují, že 98 je jen číslo. A vztah mezi ní a mým dědečkem byl tak úžasný, že si jich celá naše rodina vážila jako jednoho.“ Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: animalchannel.co