Starověký test, který vám řekne jaký typ člověka jste podle toho, jak zatínáte pěst

Na sociálních sítích jste zaručeně viděli již mnoho osobnostních testů. Každý z nich je trochu jiný, ale vždy se z nich dozvíte nějakou zajímavost o sobě. Dnes se podíváme na jeden takový test. Jedná se o tzv. samurajský test. Stačí, když zatnete ruku v pěst. Podle jejího vzhledu snadno poznáte, jaký jste člověk. Garantujeme, že popis na vás bude dokonale sedět.

Řeč těla o vás prozradí hodně

Možná jste již slyšeli o tom, že jen 7 % komunikace probíhá verbálním způsobem. Ostatních 93 % závisí na vašem postoji, řeči těla a činech. Právě řeč těla vám může hodně napovědět, co si druhý člověk doopravdy myslí nebo jakou má náladu. A svou osobnost můžete poznat i podle toho, jakým způsobem zatínáte pěsti. Vyzkoušejte tento jednoduchý test a rychle budete vědět, jací jste.

Pěst s palcem na ukazováčku

https://news.xopom.com/

Máte-li palec položený na ukazováčku, jste velmi jistí a vlivní lidé. Milujete sebekontrolu a jste přirozeným vůdcem skupiny. Vždy se snažíte dosáhnout úspěchu a svých cílů. A nezáleží, jakou cenu za to zaplatíte. Tento typ lidí udělá cokoli pro ochranu své rodiny, ale také pro dosažení svých cílů a snů. Některým lidem můžete připadat sobečtí, ale není to vždy pravda.

Čtěte také: V lese při sběru hub objevili podivné roury čouhající se země: Vyděsili se k smrti, když viděli, co je pod nimi! – pouze pro silné povahy

Pěst s palcem přes prsty

https://news.xopom.com/

V případě, že máte palec položený přes všechny ostatní prsty, jste velmi společenský, čestný a sebevědomý člověk. Lidé tohoto typu bývají velmi zvláštní a nikdy se nebojí ukázat lidem svou pravou osobnost. Vaše poctivost vás může dostat do problémů v práci i doma, ale to vás nikdy nezastaví. Hodně věříte ve své sny, sebe a cíle.

Pěst s palcem pod prsty

https://news.xopom.com/

Jestli jste schovali palec za ostatní prsty, jste dobromyslný, analytický a emocionální člověk. V tomto případě se většinou jedná o introverty, kteří si většinou nechávají své názory pro sebe. Jistě nepotřebujete ve svém okolí mnoho přátel. Stačí dva nebo tři blízcí přátelé a jste spokojení. Jste laskaví, citlivý a nedokážete opustit své blízké ani v době největší krize.

Zdroj: news.xopom.com