Starý muž nosí každý den květiny své zesnulé ženě

Bud Caldwell po mnoho let miloval svou ženu Betty. Byli spolu v dobrém i ve zlém a prožili společně krásný život. Jejich manželství trvalo neuvěřitelných 55 let, dokud jeho žena nezemřela. Muž se lásky nevzdal a každý den a svou manželku vzpomínal. Každý den jí nosil květin a nejčastěji to byly kopretiny. Jednoho dne se dočkal velkého překvapení a svém oblíbeném místě.

https://www.webniusy.com/

Láska ho neopustila ani po smrti jeho ženy

V roce 2013 se stala obrovská tragédie v Budově životě. Jeho žena zemřela. Muž na ni nezapomněl ani na jediný okamžik. Věděl, že po zbytek jeho dnů tu pro něj Betty stále bude a on ji bude milovat do konce svých dnů. Něco takového se příliš často nevidí. Mnoho lidí truchlí po zesnulém partnerovi, ale po nějaké době jdou v životě dál. Bud ale nic takového neplánoval udělat. Právě naopak. Každý den si připomínal ženu, která mu věnovala nejlepší léta jejich života.

https://www.webniusy.com/

Koupil si lavičku, kde společně sedávali

Bud se jednoho dne rozhodl, že koupí lavičku, na které společně velmi rádi sedávali. Jde o lavičku v Lakeside Park ve Fon du Lac v americkém Wisconsinu. Tato lavička mu měla připomínat manželku a stala se výrazem bezmezné lásky pro všechny, kdo parkem procházejí. Na lavičce se nachází deska s obrázkem Betty a pár fakty z jejího života. Díky tomu se Bud může každý den dívat na tvář své ženy a sednout si vedle ní na lavičku, která pro ně hodně znamenala.

https://www.webniusy.com/

Muži se rozhodli, že mu pomohou

Bud přicházel k lavičce každý den. V zimě to ale začalo být náročné, protože tam nemohl hodiny sedět a nosit své ženě květiny. Vůbec si neuvědomil, že při návštěvách lavičky ho někdo pozoroval. Sledovali ho muži, kteří byli velmi dojatí tím, co muž každý den dělá.

A proto vzali lopaty a odházeli cestu k této lavičce, aby se k ní mohl pohodlně a bezpečně dostat. Tento krásný skutek je důkazem, že si lidé mohou pomáhat, aniž by se osobně znali. Někdy se v našem životě objeví lidé, které bychom nejméně čekali, a podají pomocnou ruku.

Zdroj: webniusy.com