Štěňátko svým majitelům bezmezně věřilo a myslelo, že má ty nejlepší páníčky, jaké si mohlo přát. Byl to ale velký omyl. Právě ten se mohl stát malému štěněti osudný. Proč se tak nestalo?

Celosvětově nejoblíbenějšími domácí mazlíčky jsou zcela jednoznačně psi. Mít vlastního psa je přáním téměř každého dítěte a rodiče svým dětem toto přání často i splní, bohužel si ale celou situaci někdy ne zcela promyslí, a tak nastanou problémy. Zatímco v jedné rodině je pejsek právoplatným členem rodiny, v jiné domácnosti se o pejska příliš dobře nestarají a po nějaké době přemýšlejí, jak by se ho co nejlépe „zbavili“. Jedno z nejlepších řešení v tuhle chvíli představují zvířecí útulky, ve kterých z mnoha různých důvodů končí psi různých plemen i stáří. Bohužel ne všichni lidé útulky využijí. Pro některé z nich je snazší pejska někam odvézt a nechat ho napospas osudu. To je i začátek příběhu, který vám dnes přinášíme.

Nekonečné čekání

Jeden takový nezodpovědný a krutý majitel nechal podobným způsobem na jednom opuštěném parkovišti v americkém Tennessee malé bílé štěňátko jménem Samantha. Samantha na parkovišti sama bez jídla a pití strávila dlouhých devět dní. Nehnula se z místa, neboť si celou dobu myslela, že se pro ni její majitel brzy vrátí. Opuštěného zvířete si nakonec všimla pracovnice místního spolku pro záchranu zvířat, která jela náhodou okolo.

Čtěte také: Žili jste v 60., 70., 80. nebo 90. letech? Pokud ano, zavzpomínejte si společně s námi. Pokud jste mladší generace, musíte tento článek vidět. Neuvěříte totiž, jaký byl v té době život. Nepochopitelný!

Ženě hned došlo, co se stalo, že tu štěně někdo nechal a rozhodla se, že ho odveze do záchranné stanice. Nepředpokládala ale, že to bude tak náročný úkol. Když se totiž žena ke štěněti přiblížila a chtěla se ho dotknout, Samantha na ni začala být velmi agresivní a nechtěla dovolit, aby se k ní přiblížila. Samantha totiž uvnitř své hlavičky stále myslela jen na původního majitele. Žena si tuto skutečnost na základě svých zkušeností s opuštěnými zvířaty uvědomila a rozhodla se, že pro nalákání Samanthy použije malou lest.

Získání důvěry

Odjela, ale za chvíli se vrátila zpět i se svým vlastním psem. Společně tak strávili na parkovišti tři dny, po kterých se Samantha konečně začala cítit bezpečně a klidně a ženě posléze dovolila, aby se jí dotkla a nakonec i odvezla do místního útulku, kde Samantha čeká na své nové lepší majitele.

https://www.facebook.com/lesbimom/videos/10208295154043466/