David Hampl
11 února, 2020

Lidské tělo je úžasný nástroj, který zřejmě zůstane navždy celý neprobádaný. Samozřejmě věda ví o každém jeho záhybu a funkcí, ale co se týče psychiky, tak zde jsou možnosti nekonečné. Každý jsme totiž úplně jiný, což nám dává možnost naložit s naším osudem přesně tak, jak chceme. Někteří to vědí a využijí své možnosti naplno a někteří lidé svůj život promarní, protože nevědí, co mají dělat. Naštěstí existuje rada, která jim může pomoci s tímto problémem. Věděli jste například, že podle tvaru vašeho obličeje můžete zjistit o sobě zajímavé informace? Že ne? Pak to pojďte vyzkoušet, je to jednoduché.

Čínská tradice

Každý člověk na Zemi má jinou strukturu obličeje. Pokud jste pozornější, pak určitě poznáte i nepatrné rozdíly mezi dvojčaty. Podle starých Číňanů existuje pravidlo, které říká, že to, jakým způsobem je utvořen náš obličej, určuje, jací jsme, co máme atd. Podívejte se na obrázek, najděte si tvar svého obličeje a nechte se překvapit tím, co se dozvíte. Možná budete překvapeni.

Čelo v hlavní roli

Pokud máte široké čelo, pak jste pravděpodobně obdařeni vysokou inteligencí, vstřícností a rychlým rozhodným řešením problémů. Nicméně jste zřejmě mimořádně citlivý jedinec. Máte-li úzké čelo, pak rádi riskujete a jste odvážní. Nicméně jste spíše introverti, kteří poslouchají své srdce. Třetí obrázek znamená, že jste laskavý a máte jemný charakter. Máte v sobě romantickou duši, kterou rádi využíváte kdekoliv.

Pět až sedm

Máte-li vážnou tvář, pak tvrdě pracujete, abyste dosáhli svých cílů. Máte-li čelo ve tvaru koule, kruhu, pak jste sice optimista, ale žijete dost monotónní život. Čelo ve tvaru trojúhelníku mají lidé, kteří jsou silní a tvrdě si jdou za svým. A pokud je vaším čelem poslední možnost ve tvaru mnohoúhelníku, pak jste otevření a kolem vás září pozitivní aura. Pokud jste se nenašli, vůbec nevadí. Hlavní je, abyste žili šťastně a spokojeně.

Sdílejte článek