Strážce přechodu zachránil život dvěma dětem a sám o život přišel

Hodně lidí si myslí, že hrdinové existují jen ve filmech od Marvelu. Není to pravda. Po této zemi chodí mnoho lidí, kteří se obětují pro jiné lidi. A často jde o lidi, které ani neznají. Podobný je také příběh 88letého strážce přechodu z Kansas City, který v roce 2020 položil život, aby zachránil dvě děti, které by jinak pravděpodobně zemřely.

Tragédie před školou

Bob Nill pracoval ve farní škole Krista Krále pět let jako strážce přechodu pro chodce. Studenti si ho velmi vážili a mnoho z nich mu říkal „Mr. Bob“. Každý den ho potkávali před školou, když do ní ráno přicházeli. Tento muž se staral o to, aby všechny děti byly v bezpečí, když přechází přechod před školou. A právě tato práce ho jednoho dne stála život.

Jednoho rána v roce 2020 ulicí uháněl černý sedan kolem 8:00 ráno. Nill si ho všiml a vycítil nebezpečí, které hrozí malým dětem na přechodu. Podle svědků 88letý muž zatlačil děti zpět, když kolem projíždělo auto. Bohužel vůz starého muže srazil, což vedlo k jeho úmrtí. Podle jeho synovce tento čin nebyl pro tohoto muže žádnou výjimkou.

Čtěte také: Předpověděl požár Notre Dame, pandemii a rok 2021 vidí černě

djbiharmp3.in

Hrdina, na kterého budou všichni vzpomínat

„To, co můj strýc Bob udělal, jen aby dostal malé děti přes ulici, se některým lidem zdálo pravděpodobně triviální, ale pro něj to byla opravdu důležitá práce a teď opravdu víme, jak důležitá byla. Možná zachránil pár životů,“ řekl Randy, Bobův synovec. „Myslím, že to bylo něco, kde měl pocit, že by mohl pomoci dětem a pomoci sobě, aby se cítil dobře z toho, co dělá,“ uzavírá Randy.

Pro jeho rodinu, personál školy i studenty to byla těžká rána. Mnohem horší by ale byla smrt dvou malých dětí, které v ten den mohly zemřít. Bob bude vždy na Farní škole považován za hrdinu a zaručeně se na něj nikdy nezapomene. Lidí, kteří se obětují a pomáhají ostatním, by rozhodně mělo být víc. Tento příběh je důkazem, že i v dnešní době takoví jedinci existují a chodí mezi námi.