Svatba bez ženicha? Tato žena to dokázala!

Žena z Velké Británie na svých sociálních sítích oznámila, že se bude vdávat. Když zveřejnila svatební fotografie, lidé se nestačili divit. Nikde na nich totiž neviděli ženicha. Pravdou je, že si žena uvědomila, že je sama se sebou tak ráda, že stojí za to toto štěstí stvrdit manželským slibem. Připravila si svatbu a rozhodla se, že si vezme sama sebe.

https://news-place.ru/

Žena se rozhodla, že se usadí i bez vhodného muže po svém boku

„Bylo mi asi 40 let a byla jsem připravena se usadit. Říkala jsem si: Proč si nevzít člověka, kterého miluji více než cokoli jiného?“ prohlásila netradiční nevěsta. Rozpočet na svatbu byl velmi malý, protože na oslavě nebyli žádná hosté ze strany ženicha. Díky tomu hodně ušetřila na nákladech za svatbu a uzavřela manželství s osobou, která ji do konce života neopustí.

Každá svatba je jedinečná, ale tato byla doopravdy jiná. Žena nosí zásnubní i snubní prstýnek, stejně jako jiné vdané ženy. Jediným rozdílem je, že nemá doma žádného manžela. Je fascinující, že něco takového můžete udělat. Žena je se svou volbou naprosto spokojená a netouží po muži, kvůli kterému by musela podepsat rozvodové papíry sama se sebou.

Čtěte také: Herce známého ze seriálu Třicet případů Majora Zemana, Rudolfa Jelínka, chce dcera zbavit svéprávnosti!

https://news-place.ru/

Rodina její volbu přijala

Karenina rodina její volbu přijala. Na svatbu se dostavila celá její rodina a otec je provedl uličkou k oltáři. Takový moment si jistě přeje každý otec. Tato svatba byla velmi originální, ale to nezmenšilo radost ze svatby. Svatební fotografie dokonce visí v domě jejích rodičů. Nyní je Karen 11 let po svatbě a je stále velmi spokojená ve svém osobním manželství.

https://news-place.ru/

Myslíte si, že je to šílené?

Tato svatba vám možná přijde velmi podivná. Rozhodně ale není na světě ta nejpodivnější. V listopadu 2009 si muž vzal virtuální postavičku ze hry Nintendo. Muž z Koreje se rozhodl, že si vezme svůj polštář. A v USA se nachází také muž, který si vzal Volkswagen brouk, kterému říká Vanilka.

Zdroj: news-place.ru