Svatební fotograf odhalil šokující pravdu o ženichovi!

Svatba je vždy nádherným a velmi důležitým dnem každého páru. Plánování a přípravy mohou zabrat i celé měsíce. Nedílnou součástí je také přítomnost fotografa, který zaznamená všechny vzpomínky na tento velký den. Jeden fotograf na svatbě zažil obrovský šok a rozhodl se, že si to nenechá pro sebe. Chtěl udělat správnou věc a nakonec skončil ještě více překvapený.

Fotograf se rozhodl odhalit dvojí život manžela

Fotograf Ken se kvůli provozu dostal na svatbu trochu později. Na poslední chvíli se dokázal dostat k novomanželům, aby jim vyfotil klíčový okamžik jejich života. Remco a Anna si již řekli „ano“ a nyní se těšili na první manželské fotografie a oslavu jejich lásky. Kenovi se podařilo zachytit atmosféru plnou lásky a štěstí. Potom si ale uvědomil, že je něco špatně.

Podíval se na fotografie zamilovaného páru a něco mu připadalo povědomé. Potom se zarazil a šel se podívat na fotky, které dělal na jiné svatbě před měsícem. Nemohl tomu uvěřit. Podržel si dokonce fotky vedle sebe a nebylo žádných pochyb. Ženich na obou snímcích byl ten samý člověk! Kenovi to bylo velmi nepříjemné, ale rozhodl se to sdělit nevěstě.

Čtěte také: Malý chlapec zachránil svou sestru před útokem psa. Riskoval vlastní život

storytohear.com

Reakce nevěsty je neuvěřitelná, protože byla úplně v klidu

Po chvíli si vzal nevěstu na stranu a promluvil. „Nevím, jak ti to mám říct, ale myslím, že tvůj manžel vede dvojí život. Minulý měsíc se oženil s touto ženou. Když jsem to přiblížil, poznal jsem ho. Kdybych dnes nepřišel pozdě, pravděpodobně bych ho poznal dřív!“ Ken se Anně začal omlouvat, ale ta se na něj dívala s ledovým klidem.

storytohear.com

„Ten další muž je Greg. Je to Remcovo dvojče. Minulý měsíc se oženil. Greg bohužel nemohl přijít, protože je nemocný. Podívej se sem,“ řekla nevěsta a ukázala Kenovi fotku obou mužů vedle sebe. Fotograf se hned cítil lépe. Zarazilo ho ale také to, že muži mají různá příjmení. Anna mu vysvětlila, že se jejich rodiče rozvedli a každý z nich má příjmení po rodiči, u kterého zůstal. Všechno se tedy nakonec vysvětlilo a Kenovi spadl kámen ze srdce.

Zdroj: storytohear.com