Syn slavného iluzionisty se po dlouhých letech vyléčil z rakoviny

Criss Angel oznámil veřejnosti, že jeho sedmiletý syn Johnny Crisstopher, se pomalu zotavuje z leukémie, která mu byla diagnostikovaná v roce 2015. Iluzionista to napsal na svůj Instagramový profil. Na oslavu tohoto pokroku 54letý Angel sdílel malý klip, který ukazuje Johnnyho boj se zákeřnou nemocí.

Rakovinu mu diagnostikovali ve dvou letech

V době, kdy lékaři přišli na onemocnění, byly Johnnymu pouhé dva roky. Angel se podle svých slov tenkrát cítil naprosto bezmocný. V té době se také on a jeho žena Shaunyl Benson rozdělili a ona se odstěhovala s jejich synem do Austrálie. Ačkoliv měl Angel podepsanou smlouvu na deset let a nikdy nevynechal jedinou show, v roce 2016 pro něj bylo důležitější zůstat synovi nablízku. Měl odehrát deset představení týdně, ale přesto z Las Vegas odletěl do Austrálie.

https://en.newsner.com/

Nemohl být se synem pořád

Bohužel kvůli jeho smlouvě mohl svého syna vidět pouze dvakrát během několika měsíců. A to nebyla ta nejtěžší věc – oba rodiče sledovali, jak jejich syn bojuje se vzácnou formou rakoviny a náročnou léčbou. Johnny byl vždy veselé a živé dítě, ale léky jeho náladu značně ovlivnily. To bylo pro rodiče hrozné, ale ví, že to nebyl on, nýbrž steroidy.

Čtěte také: Smutná tragédie na Slovensku! Matka vzala dceru a skočila i s ní pod vlak!

Když se Johnnyho stav začal zlepšovat, zdálo se, že nad nemocí vyhrál. V roce 2019 ale Angel sdílel devastující zprávu, že se jeho synovi nemoc vrátila. Nedlouho potom se musel vrátit zpět do nemocnice. Jedinou optimistickou vyhlídkou bylo to, že tentokrát už byla milující rodina připravená na to, co je čeká. I přesto to ale bylo svým způsobem těžší než prvně.

https://en.newsner.com/

Rodina uzdravení náležitě oslavila

V lednu 2020 sdílela Shaunyl klip, kde Angel stříhá Johnnyho vlasy poté, co je začal po hrstech ztrácet vlivem chemoterapie. Uvádí, že i bez vlasů je to nejkrásnější dítě, které kdy viděla. Teď po dvou dalších letech může rodina konečně slavit konec dlouhé synovy léčby. Šťastná matka sdílela video z poslední návštěvy lékaře a velmi emotivní moment, kdy Johnny zazvonil na symbolický zvonec, čímž oznámil ústup rakoviny.

Na oslavu úspěchu šla rodina do prodejny, kde si statečný Johnny mohl vyrobit vlastního vycpaného medvídka, což je něco, co si vždycky přál. Shaunyl napsala, že jejich cesta byla sice drsná, ale byla to jen malá kapitola v Johnnyho příběhu. Oba rodiče se nemůžou dočkat, až jejich syn bude sdílet svou lásku a odvahu se světem. Věří, že teď už rakovina nikdy nevrátí.

https://en.newsner.com/