Syn starší ženy se nestačil divit při čtení její závěti!

Maggie měla velký majetek i rodinu. Bohužel se k ní nechovali příliš hezky. Její syn ji nechal umístit do pečovatelského domu, kde zůstala opuštěná. Nakonec se rozhodla darovat svůj majetek dceři nebohého domovníka, protože se k ní oba zachovali velmi hezky. Ve chvíli, kdy její vlastní syn přijel na pohřeb a promluvil si s právníkem, se nestačil divit.

https://tnewz29.com/

Syn nechal matku umístit do pečovatelského domu

Žena začala stárnout a první myšlenka jejího syna byla, že se o ni rozhodně nebude starat. Rozhodl se proto pro pečovatelský dům, díky kterému se zbavil všech povinností a starosti o svou matku. Ta v pečovatelském domě strávila celkem 13 let, během kterých ji její rodina téměř nenavštěvovala. Nikdo se o ni nezajímal, ale rozhodně počítali s velkým dědictvím. To se ale spletli.

https://tnewz29.com/

Domovník i jeho dcera měli dobré srdce

Damien byl domovníkem v pečovatelském domě. A právě jeho jméno bylo první, co tam řekla. Chtěla vědět, jakou hudbu při práci poslouchá. A byla to Sweet Child O’Mine od Guns N‘ Roses, která se jí na první poslech velmi zalíbila.

https://tnewz29.com/

Chtěla si ji zahrát na piano, ale v pečovatelském domě žádné nebylo. Tak ho nechala koupit a dovézt.

https://tnewz29.com/

Maggie trénovala píseň na klavír, ale stále jí něco chybělo. A Damien věděl, co to je. Přivedl proto svou šestiletou dceru Annie.

https://tnewz29.com/

Maggie začala hrát a Annie zpívala. „Annie, máš hlas anděla,“ řekla Maggie. Stará žena si malou dívku zamilovala. Hodně se spolu nasmály a Damien s Annie byli také po jejím boku, když vydechla naposledy.

https://tnewz29.com/

Po její smrti se stalo něco neuvěřitelného!

Na hřbitově se objevil Maggiin syn s manželkou. Bylo na nich vidět, jak jsou arogantní, protože počítali s obrovským dědictvím. Potom ale přišel právník. „Všechno to přenechala jedné paní Annie Williamsové, dceři pana Damiena Williamse,“ sdělil překvapenému synovi.

https://tnewz29.com/

Ten ani netušil, kdo ti lidé jsou. Damien a Annie ale nakonec za svou laskavost získali vilu v hodnotě 2,3 milionu dolarů a další peníze.

Zdroj: tnewz8.com