David Hampl
25 července, 2022
, ,

Co je motorem pokroku? Jednoznačně lenost, protože každodenní příběhy poukazují na to, jak si lze pomocí různých metod nebo prostředků usnadnit život. Mnoho lidí používá myčku, do které se vkládají tablety potřebné pro umytí a vyleštění nádobí. Tablety do myčky se mohou ale s úspěchem používat i bez daného spotřebiče, pro který jsou určeny. Jakým způsobem využít jejich jedinečných vlastností? Budete jistě překvapeni!

https://sovkusom.ru/

Kouzelný přípravek z tablet do myčky

Tablety nebo kapsle do myčky dokáží odstranit opravdu odolnou špínu a mastnotu, proč tedy nevytvořit roztok na jejich bázi, kterým by šlo umýt cokoli jiného? Takto vznikl nápad na vytvoření čisticího prostředku z tablet do myčky. Stačí jen jeden nebo dva kusy a trocha teplé vody a příprava může začít. Tablety se v horké vodě snadno rozpustí, vznikne koncentrovaný mycí roztok.

https://sovkusom.ru/

Ruční mytí nádobí

Vytvořenou směsí se může umýt nádobí, které se již do myčky nevešlo nebo není určené pro tento způsob mytí. Přípravek je mnohem účinnější než běžný jar, k tomu jsou po umytí talíře i skleničky krásně lesklé.

https://sovkusom.ru/

Na čištění dřezu, chladničky i digestoře

Na co se může ještě roztok použít? Takřka na všechny mastné nebo silně znečištěné povrchy, které potřebují vyčistit. Zejména je tento mycí prostředek efektivní na očistu dřezu a baterií, sporáku, digestoře nebo poliček v chladničce. Celá kuchyně může doslova zářit během několika málo minut.

https://sovkusom.ru/

Vnitřek trouby a pečící nádoby

Jak vyčistit snadno troubu nebo zbavit pečící plech či nádoby od mastnoty? Opět stačí nanést roztok na vlhkou houbu a očistit vnitřní povrchy a zapékací misky. Během chvilky se vše leskne jako právě zakoupené v obchodě.

https://sovkusom.ru/

Pro dokonale čistou toaletu

U toalety je možné vhodit tabletu do myčky přímo do mísy a počkat až se rozpustí. Poté stačí jen štětkou umýt povrchy a dodat jim lesku.

https://sovkusom.ru/

Zahradní nábytek jako nový

Jak snadno očistit špinavý zahradní nábytek nebo gril po zimě? Opět je řešením tableta do myčky, která se rozpustí v teplé vodě a nábytek se směsí očistí. Při větším znečištění nebo nánosech prachu se může nejprve roztokem potřít a poté houbou dočistit. Špína zmizí rychlostí blesku.

https://sovkusom.ru/

Zdroj: sovkusom.ru

Sdílejte článek