Tajemný vzkaz na autě maminku dojal k slzám

Mladá maminka se třemi dětmi měla velmi rušné ráno. Stejně jako každé jiné ráno. Jedno z dětí hodně plakalo, když se snažila jeho sourozence dostat včas do školy. Něco takového není příjemné asi pro nikoho v okolí. Chlapec velmi hlasitě plakal. Když potom našla vzkaz na autě, neměla z toho dobrý pocit. Její obavy vystřídalo překvapení a nakonec radost.

Náročné ráno s dětmi

Děti v devíti měsících hodně pláčou. Často se jim něco nelíbí, a to hlavně, když jejich matka spěchá s dalšími sourozenci. Naskládat všechny tři děti do auta je obrovský výkon, když je na to člověk sám. A křičící dítě je noční můra každé matky, která se snaží někam dostat nebo něco vyřídit. Není žádným překvapením, že se maminka vůbec necítila dobře. Před školou nechala malého chvíli v autě, zatímco jeho dceru vzala do náruče a rychle ji odnesla ke vchodu do budovy.

Tajemný vzkaz

Po návratu k vozu tam našla vzkaz. Ihned očekávala, že to bude něco špatného. To byl ale velký omyl. V dopise bylo napsané od Sarah, že jí děkuje. Má úžasné děti a další maminku dokázala rozesmát. Byla to zpráva od jedné maminky pro druhou. Každá matka někdy potřebuje ujistit, že to dělá dobře. Tato maminka se o zprávu podělila na sociálních sítích, protože chtěla podpořit i další ženy, které se někdy ve své roli matky necítí dobře.

Z maminek se staly kamarádky

Na sociálních sítích napsala, že za vzkaz velmi děkuje. Nikdy nečekala, že se jí něco takového stane. Celý den by jinak byla smutná, ale zpráva od neznámé maminky jí zlepšila náladu. Nakonec se obě ženy kontaktovaly a dnes jsou z nich dobré kamarádky. Navzájem se podporují, protože to matky potřebují. Na výchovu dětí je zapotřebí celá vesnice a tyto ženy našly spojence, se kterým můžou držet spolu. Plyne z toho jednoduché poučení. Až budete mít příště možnost, řekněte nebo napište jiné mamince podobný vzkaz. Řekněte jí, že svou práci dělá dobře!