Takto vypadala Vémolova Lela před plastikami. Na této fotce jí 90% lidí nepozná

Život slovenské playmate Lely Ceterové a bojovníka Karlose Vémoly byl pro veřejnost něčím jako divokou jízdou na horské dráze. Jejich vztah byl zpočátku velmi bouřlivý a plný vzestupů a pádů. Fanoušci si začali všímat Lely díky jejímu vztahu s Karlosem, a to zejména kvůli několika výrazným událostem, které provázely jejich partnerskou historii.

V září 2020 bylo veřejné tajemství, že Lela se svou malou dcerou Lili opustila známého bojovníka kvůli jeho nevěře a nezájmu o rodinu. Tato roztržka byla viditelná i ve sdílených médiích, a fanoušci byli zvědaví, jaký osud čeká na tuto rozpadlou rodinu.

Nicméně, jak se zdá, láska má svou sílu, a po několika týdnech se dvojice rozhodla dát svému vztahu druhou šanci. Karlos se omluvil a snažil se napravit chyby. A aby toho nebylo málo, požádal Lelu o ruku, což byl krok, kterým chtěl dát svému vztahu pevnější základy.

Čtěte také: Jedinečné vlny přináší nečekané nebezpečí pro všechny lodě

Avšak i poté, co se zdálo, že se věci začínají zlepšovat, přišla další krize po narození jejich syna Rockyho. Tentokrát se spekulovalo o tom, že Lela byla ta, která podváděla Karlose. Ten veřejně obvinil jejího dobrého kamaráda z nevěry, což rozvířilo další vlnu kontroverzí a spekulací. Později se však Karlos veřejně omluvil tomuto muži za své falešné obvinění.

V jednom z rozhovorů pro Markízu se Lela vyjádřila k celé situaci: „Chápu, že můj veřejný obraz mě může vést k posuzování jako nevděčnou zlatokopku. Opak je však pravdou. Neustále tvrdě pracuji, dokonce i během těhotenství a po porodu, protože mi není poskytován pocit bezpečí. Celá tahle situace je mediálně řízena mým mužem, bez rozumu a citu. Jak se zachovám dál, zvažuji, protože mám svého muže v srdci a je otcem našich dětí. Ale musím si zachovat i důstojnost jako žena a matka.“

Důležitým bodem pro ni jsou děti, které jsou pro ni na prvním místě: „Děti jsou pro mě to nejdůležitější na světě, a budeme se snažit najít pro ně to nejlepší možné řešení. Samozřejmě nemám žádného milence a chci se soustředit jen na děti, které potřebují klid.“

Po překonání několika krizí a turbulentního období se zdá, že se dvojice znovu spojila. Společně si užívají společné dovolené a momentálně žijí v Karlově Vémolandu, kde se věnují své společné vášni – chovu lvů, krokodýlů a žraloků. Jejich příběh nám připomíná, že vztahy mohou být složité, ale láska a odhodlání mohou překonat mnoho překážek. Budeme sledovat, jak se jejich příběh bude dále vyvíjet.

Ať už jde o lásku, vztahy nebo rodinné krize, příběh Lely Ceterové a Karlose Vémoly je plný dramatických zvratů. Tato známá slovenská playmate a bojovník si prošli několika náročnými obdobími ve svém životě, která byla náležitě sledována veřejností. Jejich příběh nás přivádí k úvaze nad tím, jak láska a odhodlání mohou překonat i největší výzvy.

V září 2020 Lela Ceterová opustila Karlose Vémolu kvůli jeho nevěře

Toto rozchodové drama bylo veřejným tématem a fanoušci byli svědky rozpadu jejich vztahu. Nicméně, po několika týdnech se dvojice rozhodla dát svému vztahu druhou šanci. Karlos se omluvil a požádal Lelu o ruku, což byl krok k obnovení jejich lásky.

Avšak jejich vztah nebyl po návratu dohromady bez problémů. Po narození jejich syna Rockyho se objevily další kontroverze a spekulace, tentokrát o tom, že Lela mohla podvádět Karlose. Veřejná obvinění a hádky narušily jejich vztah, ale později Karlos přiznal svou chybu a omluvil se za svá falešná obvinění.

Lela Ceterová se veřejně vyjádřila k celé situaci a zdůraznila, že jejím hlavním zájmem jsou jejich děti. Snaží se najít pro ně nejlepší možné řešení a odmítá obvinění z nevěry. Její slova o důstojnosti jako ženy a matky ukazují na její silný charakter a oddanost svým dětem.

instagram.com/lela_ceterova_official

Nyní, po překonání několika krizí, se zdá, že se Lela a Karlos opět spojili. Společně tráví čas na dovolených a žijí v Karlově Vémolandu, kde se věnují chovu exotických zvířat. Jejich příběh je připomínkou toho, že láska a odhodlání mohou překonat i největší výzvy a že rodina a děti jsou vždy na prvním místě. Budeme nadále sledovat, jak se jejich příběh bude dále vyvíjet.

Zdroj: ifunny.eu