Redakce ProSvět.cz
2 ledna, 2019

Tanečnice z Ruska dokázaly něco, co nikdo před nimi ještě nedokázal. Objevily se na jevišti a byly připravené ukázat svoji pečlivě nacvičenou choreografii. Nikdo z diváků ovšem netušil, jaký pohled se mu během několika vteřin naskytne.

Možná jste si mysleli, že už jste viděli všechno. Že jste viděli profesionální tanečníky, kteří vám svým tancem vyrazili dech. Že jste viděli talentované děti, které vás ohromily svou šikovností. Jsem si ale jistá, že to, co na videu předvedly tanečnice z Ruska, jste ještě nikdy neviděli!

Tanečnice z Ruska ukázaly něco, čemu se jen stěží věří

Podívejte se na následující video, na kterém tanečnice z Ruska předvádí pilně nacvičenou choreografii. Na první pohled se zdá, že se vznáší nad jevištěm, čemuž diváci, kteří podívanou sledovali na vlastní oči, nemohli uvěřit.

I vy si budete lámat hlavu nad tím, jak to udělali. Tipujete kolečkové brusle? Ale kdepak! Není za tím ani speciální pohyblivá scéna. Tyto ženy oplývající talentem dokonale tančí na špičkách, díky čemuž vytváří skvělou optickou iluzi, která i vám jistě vyrazí dech!

Sdílejte článek