David Hampl
25 března, 2019

Najít venku na ulici lze v podstatě cokoliv. To, co se přihodilo této ženě z Číny ale rozhodně není ničím běžným. Právě naopak. Jde o něco nestandardního a právě ona je ráda, že byla všímavá a nebyla lhostejná. Tak, jako ostatní lidé, kteří šli s ní. Stejně jako u řady jiných fabrik, i tady došlo k tomu, že se davy lidí hrnuly domů. A mezi nimi byla i tato žena. Nebyla však jako stádo, ale šla pomalu a všímala si okolí. Ještě že tak, protože to co následně uviděla a našla, to jí vyrazilo dech.

Slyšela velmi tichý pláč, který vycházel z krabice

Díky tomu, že byla všímavá a že nebyla jako ostatní si všimla krabice. Na první pohled to vypadalo, že se jedná o běžnou pohozenou krabici, kterou někdo vyhodil na ulici. Žena ale uslyšela, že se z krabice ozývá pláč. Tedy dětský pláč. Najednou bylo jasné, že nejde jenom o obyčejnou krabici, ale že v ní musí být dítě. A když žena krabici otevřela, byla v šoku. Její obavy ser potvrdily. Rychle zavolala na lidi v jejím okolí, ať jí jdou pomoci. Snažili se holčičku utišit, ale moc se to nedařilo. Až najednou…

Pláč jako zázrakem ustal

26 letá žena vzala malou holčičku do náručí a najednou se stalo to, co se dlouhé minuty nedařilo. Došlo k tomu, že pláč doslova jako zázrakem ustal. Tato žena jednoduše věděla, jak na malé dítě. V první řadě to bylo k tomu, že sama má doma podobně starou holčičku a tak ví, jak ji vzít a jakou polohu zaujmout. Navíc nelze zapomínat na to nejdůležitější – kouzlo lidského doteku. Právě díky němu mohou malé děti cítit, že jsou v bezpečí a tak jejich jakékoliv obavy ustanou.

Proč rodiče dítě takto odložili? Odpověď přinesli lékaři

Každý se samozřejmě divil, jak je možné, že právě takto malé dítě bylo odloženo. S možným důvodem a tedy s možnou teorií nakonec přišli lékaři. Ti zjistili, že holčička není zcela zdravá, ale že trpí mozkovou obrnou. To byl pravděpodobně důvod, proč ji rodičové nechtěli a proč se rozhodli k tomu skutečně drastickému kroku. Na druhou stranu ji dobře zabalili do tepla a dali ji na místo, kde hodně lidí a tedy vysoká šance, že ji někdo rychle najde. To se naštěstí potvrdilo.

Sdílejte článek