Tato stařenka se posadila v kavárně ke stolu. Po chvíli k ní přišel číšník, to co udělal vás ohromí ….

V dnešním světě se děje spoustu zajímavých věcí, o kterých mnohdy nemáme ani páru. Je proto nutné mít neustále otevřené oči, poslouchat a konat. Mnohdy jen stačí mít pořádně otevřené srdce a nebát se pomoci lidem, kteří to potřebují. Nic lepšího totiž druhým dát nemůžeme než jen kousek ze sebe, tedy kus svého srdce, lásky, času a ochoty. Příkladem je akt tohoto statečného muže, který se nebál oslovit starou paní, která si do jeho kavárny přišla sednout na kávu i přes to, že na kávu neměla peníze. Možná vás jeho reakce ohromí stejně jako nás.

Musíme si pomáhat

Nikdy nesmíme zapomenout na to, že jsme všichni lidé a měli bychom si pomáhat. Zloba, závist a nenávist vůči druhým rozhodně nejsou populární vlastnosti, nicméně se kolem nás stále objevují. Důvodem je zřejmě to, že o tom lidé kolikrát ani neví, prostě tak činí ze setrvačnosti a neuvědomělosti. Řešením je otevřít své srdce, pohlédnout sami do sebe a nebát se pomáhat druhým. Tím, že pomáháme druhým, vlastně pomáháme sami sobě. Tento číšník je toho důkazem.

Zázrak v cukrárně

Tento příběh se stal v jedné kavárně a cukrárně v Moskvě během jednoho krásného dne. Do podniku přišla jedna mladá a krásná dáma, aby si dala svou oblíbenou kávu. Sedla si ke stolu a čekala, až přijde číšník, aby si mohla objednat. Číšník přišel a slečna si objednala. Mezitím si všimla, že u vedlejšího stolu sedí stará paní. Tato paní si zničehonic vytáhla z tašky sendvič a začala jej jíst. V tu chvíli to uviděl číšník a slečně bylo jasné, že ženu se sendvičem vyhodí.

Čtěte také: Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme. Kdo si ji dopřává pravidelně, ten zlepšuje své zdraví. Ideální je nechat se masírovat každý den, vždy večer před spaním

Veteránka z války

Byla ovšem velmi překvapena, když číšník došel k ženě a místo vyhubování ji podal hrnek s čajem. Slečna nevěřila svým očím, a proto se muže zeptala, copak se stalo a zda je žena jeho babičkou. Muž odpověděl, že to jeho babička není, ale je to veteránka z druhé světové války. Chodí sem každý den sníst svůj sendvič a všichni jsou na ni zvyklí. Vždy ji nalijí čaj a nechají ji v klidu pojíst.