Tato žena drží rekord jako nejstarší matka, která porodila dvojčata. Ne vše je ale tak zalité sluncem

Lauren Cohenové bylo téměř 60 let, když v roce 2006 porodila dvojčata, chlapce a dívku. Pro tuto matku dvou dětí z Paramusu ve státě New Jersey to měl být radostný okamžik, kdy ke své dceři přidala dva další potomky. Jenže to netušila, jaká bude reakce její nejstarší dcery.

Lauren byla dva roky rozvedená se svým prvním manželem, když v roce 2002 potkala Franka Garciu na taneční hodině v New Jersey. Přestože je o 20 let mladší, ti dva se do sebe okamžitě zamilovali a chtěli společnou budoucnost. „Nikdy jsem si nemyslela, že by mohl mít zájem o tolik starší ženu.“

https://fr.newsner.com/

Touha po dětech

Vzali se v červenci 2002, ale brzy poté si Lauren uvědomila, že její manžel chce založit rodinu a ona chtěla, aby měl možnost tuto nádhernou událost prožít. Pár uvažoval o mimotělním oplodnění jako o založení rodiny, ale mnoho lékařů to kvůli vysokému věku Lauren věku odmítlo. V lednu 2004 ji přijala klinika ve Virginii, ale bohužel po čtyřech neúspěšných cyklech IVF se téměř vzdali naděje na vlastní potomky.

Čtěte také: Jak pomoci lidem s Alzheimerovou chorobou, aby si vzpomněli na současnost?

Tehdy lékař z New Jersey souhlasil, že jim pomůže, a pár nakonec skutečně otěhotněl. V prosinci 2004 přivítali svou první dceru Raquel prostřednictvím IVF. Necelý rok po Raquelině narození Lauren zjistila, že čeká dvojčata.

https://fr.newsner.com/

Rekordní porod

Dne 22. května 2006 se Lauren blížila k 60. narozeninám, když porodila dvojčata Gregoryho a Giselle pomocí IVF s vajíčky dárkyň. Lauren se tak stala nejstarší matkou ve Spojených státech, která měla dvojčata, a její výkon se rovná světovému rekordu, který vytvořila neidentifikovaná Britka na Štědrý den roku 1993. Se třemi malými dětmi si Lauren stanovila jako hlavní prioritu zůstat co nejzdravější a sní o tom, že její děti budou chodit na vysokou školu.

https://fr.newsner.com/

Radost, ale i bolest

Kromě cvičení pilates a jógy bere žena každý týden téměř 100 doplňků stravy, aby zůstala ve formě. „Udělám vše, co bude potřeba, abych žila co nejdéle,“ řekla. „Dala jsem si za cíl vidět je na vysoké škole. Musím žít minimálně dalších 17 let – dokud mi nebude 81.“ Bohužel její štěstí není bez problémů. Nejstarší dcera se jí zřekla, protože považuje její chování za nezodpovědné.

ZDROJ: fr.newsner.com