Na domácí styling vlasů postačí gumička, kulma, nebo zubníkartáček -
Menu

Na domácí styling vlasů postačí gumička, kulma, nebo zubníkartáček

Znáte to. Když jsme unavené, ráno nám je dobrá každá minuta v posteli navíc. Přípravu make-upu a účesu zkrátíme mnoho krát na minimum a občas to tak i vypadá. A vedle toho stačí jen pár malých triků a Váš účes bude vypadat jako od kadeřníka. Zapomeňte na všední účesy a vlasy v drdolu.

Domácí vlasový styling

To, jaké vlny si z vlasů vytvoříte, závisí ve velké míře na způsobu jejich natáčení na kulmu.

Pokud obdivujete vysoké ocasy, pružně a zdravě působící vlasy na obrázcích mnoha hvězd a ne a ne dosáhnout stejného efektu, vyzkoušejte malý skřipec.

Další způsob, jak elegantně nadzvednout ocas? Použijte sponky. Vyberte pár pramenů a zachyťte je sponkami k vlasům na hlavě.

Pokud používáte lak na vlasy a potřebujete uhladit neposlušné, malé a jemné vlásky, zkuste zubní kartáček.

Toužíte po větším objemu? Tímto jednoduchým trikem ho dosáhnete rychle a jednoduše.

Rádi zkoušíte něco nového? Tento nápad je opravdu originální.

Toužíte po vlnách, ale opravdu nemáte čas bavit se se žehličkou? Tak zkuste velkou gumičku kolem hlavy. Je to výborný doplněk, díky kterému si vytvoříte nejen rychlé kadeře, ale i společenský účes.

Stačí čtvrt hodiny

Na vlasy aplikujte tužidlo. Dejte si gumičku kolem hlavy a namotejte na ni vlasy. Udělejte si kávu, snězte snídani a po nějakých 15 minutách ji jen stáhněte a hotovo. Přirozeně vypadající vlnky jsou na světě.

Pokud patříte k ženám, které mají s nepoddajnými vlasy věčný problém, žádný účes Vám dlouho nevydrží a také Vás neposlouchají ani při jeho úpravě, zkuste na kadeře použít alobal a žehličku na vlasy.

Pokud potřebujete vlasy zapnout sponkami, dejte si je do vlasů naopak. Budou méně viditelné a mnohem efektivnější.

Pokud si potřebujete vlasy umýt, rychle vysušit a zároveň se pěkně „učesat“, zkuste si vlasy zakroutit a vyfénovat. Vytvoříte tím příjemné, jemné vlny a nenatrápíte se s kulmou.

Pokud máte oblíbený parfém a chcete, aby Vám ním voněly i vlasy, nastříkejte ho na kartáč a pročešte se. Vůně se udrží celý den. Ideální tip, pokud se chystáte na rande.

Ideální účes ve stylu nedbalé elegance vytvoříte, pokud si vlasy natočíte jen od poloviny délky. Tento způsob úpravy nádherně zvýrazní například vlasy s melírem.

Oživit můžete taktéž i krátký střih. Stačí mírně vyfoukat ofinu dozadu a upevnit ji sponkou.

Časem se Vaše gumička do vlasů natáhne a je téměř nepoužitelná. Vraťte jí pružnost a tvar. Stačí když ji ponoříte do horké vody.

Malý trik, jak skrýt malého pomocníka, jakým je sponka, gumička či skřipeček.

Nezapomínejte ani na svůj kartáč či hřeben. Udržujte je čisté a jednou za čas je dezinfikujte.

Tipy pro každou ženu

Tyto rychlé triky Vám ušetří čas a možná i peníze za kadeřníka, protože pokud byste se chystali na nějakou společenskou událost, nezapomínejte, že největším aktuálním trendem je přirozenost, kterou si snadno a rychle vytvoříte i doma.

Zdroj fotografií: pixabay.com

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Nikdy jste neviděli krásnější vlnky! Žena objevila naprosto geniální způsob,…

Ondulace často ničí vlasy. Pokusy o vytvoření čarokrásných kudrlinek z naší rovné kštice někdy nemusejí dopadnout podle očekávání a někdy…
TIPY A TRIKY

Několik let visel soused na dveře sáčky s vodou. Když…

Lidé mají mnoho podivných zvyků, které děsí a matou jejich sousedy. Tenhle zvyk znepokojoval všechny lidi v okolí, dokud nezjistili,…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…
TIPY A TRIKY

Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná…
KRÁSA A MÓDA

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími zelenými kameny ve špercích

Každá žena ten pocit čas od času zažije: stojí před zrcadlem, oblečení i účes dokonalost sama, ale něco tomu…
TIPY A TRIKY

Mnoho mladých lidí se vrací do minulosti. Čerpá moudrost svých…

Vztah mezi vnoučaty a prarodiči je velmi zvláštní. Zatímco prarodiče se chovají jako autorita a poskytují bezpodmínečnou lásku, dostanou se…