Tento dům stojí pouze 700 tisíc Kč a postavený je za pouhých 6 hodin: Kdykoli ho můžete přesunout na jiné místo – počkejte, až uvidíte interiér!

Pokud přemýšlíte, že vaše současné bydlení není to pravé ořechové a rádi byste změnili své bydliště, resp. svůj dům či byt, navrhujeme vám, abyste si to dopředu pořádně rozmysleli a vyzkoušeli nový typ domu, který můžete kdykoliv přesunout na jiné místo. Chvíli budete bydlet u moře a následně se můžete přesunout do hor. Bude záležet jen na vás, kam se vydáte. Pokud si myslíte, že je to pro vás nereálné a není žádná možnost, jak něčeho takového docílit, máme pro vás nápad. Pořiďte si dům za pár tisíc, postavte ho za pár hodin a bydlete v něm kdekoliv budete chtít. Jde to!

Levné, rychlé a dobrodružné

Hodně mladých rodin má problém s tím, aby sehnalo pořádné bydlení. Byty jsou dnes drahé a o rodinných domech ani nemluvě. Navíc mladí lidé ještě nemají tolik peněz a touží ještě po cestování. Co takhle bydlení a cestování spojit v jedno? Nádherná představa, kterou je možné zrealizovat už za pár tisíc. Pořídit si takový alternativní dům je dnes možné.

Ekologický přístup

Když mluvíme o alternativní domě, nemáme na mysli žádný dům z dřevotřísky, který zničí větší bouře. Máme na mysli dům, který se vyrábí z materiálů, které jsou srovnatelné s těmi materiály, ze kterých se vyrábí klasické rodinné domy. V případě výběru takového domu má zájemce možnost několik rozloh. Dům samozřejmě obsahuje koupelnou, záchod, kuchyni a všechny prvky jako u klasického rodinného domu. Navíc je dům moderní a ekologický, takže solární panely, LED svícení, čistička vody a eko vytápění jsou samozřejmostí.

Bydlení 21.století

Pokud bychom se podívali na hlavní parametry takového domu, které jsou zároveň jeho obrovskými výhodami, pak je nutné zmínit že: dům je možné postavit za 6 hodin a stačí k tomu jen 3 lidé; pro stavbu nejsou potřeba žádné betonové základy; moderní design z něj dělá bydlení 21.století. Podívejte se na fotografie tohoto domu a nechte se jimi inspirovat do budoucna.