Tento dům stojí pouze 700 tisíc Kč a postavený je za pouhých 6 hodin: Kdykoli ho můžete přesunout na jiné místo – počkejte, až uvidíte interiér!

Pokud přemýšlíte, že vaše současné bydlení není to pravé ořechové a rádi byste změnili své bydliště, resp. svůj dům či byt, navrhujeme vám, abyste si to dopředu pořádně rozmysleli a vyzkoušeli nový typ domu, který můžete kdykoliv přesunout na jiné místo. Chvíli budete bydlet u moře a následně se můžete přesunout do hor. Bude záležet jen na vás, kam se vydáte. Pokud si myslíte, že je to pro vás nereálné a není žádná možnost, jak něčeho takového docílit, máme pro vás nápad. Pořiďte si dům za pár tisíc, postavte ho za pár hodin a bydlete v něm kdekoliv budete chtít. Jde to!

Levné, rychlé a dobrodružné

Hodně mladých rodin má problém s tím, aby sehnalo pořádné bydlení. Byty jsou dnes drahé a o rodinných domech ani nemluvě. Navíc mladí lidé ještě nemají tolik peněz a touží ještě po cestování. Co takhle bydlení a cestování spojit v jedno? Nádherná představa, kterou je možné zrealizovat už za pár tisíc. Pořídit si takový alternativní dům je dnes možné.

Ekologický přístup

Když mluvíme o alternativní domě, nemáme na mysli žádný dům z dřevotřísky, který zničí větší bouře. Máme na mysli dům, který se vyrábí z materiálů, které jsou srovnatelné s těmi materiály, ze kterých se vyrábí klasické rodinné domy. V případě výběru takového domu má zájemce možnost několik rozloh. Dům samozřejmě obsahuje koupelnou, záchod, kuchyni a všechny prvky jako u klasického rodinného domu. Navíc je dům moderní a ekologický, takže solární panely, LED svícení, čistička vody a eko vytápění jsou samozřejmostí.

Čtěte také: Byla unavená z monotónního dvora, takže vykopala jámu a položila na ni fólii: Podívejte se, jak se její zahrada stala báječnou! (VIDEO)

Bydlení 21.století

Pokud bychom se podívali na hlavní parametry takového domu, které jsou zároveň jeho obrovskými výhodami, pak je nutné zmínit že: dům je možné postavit za 6 hodin a stačí k tomu jen 3 lidé; pro stavbu nejsou potřeba žádné betonové základy; moderní design z něj dělá bydlení 21.století. Podívejte se na fotografie tohoto domu a nechte se jimi inspirovat do budoucna.