David Hampl
2 července, 2019

Drony jsou aktuálně velmi populární, jelikož díky jim je možné zaznamenat mnoho věcí z ptačí perspektivy. Na mnoho věcí mohou přinést úplně jiný pohled. V podstatě nám zprostředkovaně umožní podívat se do míst, kam se jinak nedostaneme. Díky kamerám, které jsou na nich umístěné tak můžeme obdivovat mnoho velmi krásných záběrů.

Muž se rozhodl natočit krásy oceánu

Oceán, ale i moře, vidí většina z nás jenom ze svého pohledu. Tedy z pohledu člověka. Jak ale vodní hladinu vidí třeba ptáci? To se rozhodl zjistit tento muž, který chtěl natočit oceán z ptačí perspektivy. Rozhodl se že natočí vodní hladinu za pomocí svého dronu. A třeba se mu podaří zachytit i něco výjimečného a unikátního. I když to nebylo jeho primárním cílem, nyní mluví o tom, že měl úžasné štěstí, jelikož se mu povedlo zaznamenat něco, co není k vidění každý den. O co šlo?

Nejprve obrovské hejno delfínů

To, co se mu povedlo natočit, bylo opravdu úchvatné. Když někdo někdy viděl delfína, tak tomu bylo hlavně v zoo, nebo třeba v rámci show v aquaparku, nebo zábavním parku. Tento muž je mohl vidět ze svého dronu přímo v oceánu. A rozhodně jich nebylo jenom několik. Mohly jich být tak stovky a všechny ve velkém hejnu pluli stejným směrem. To byla podívaná, na kterou patrně nikdy nezapomene a mluví o velkém štěstí v souvislosti s tím, že se toto všechno povedlo natočit právě jemu. A záběry si nenechal pro sebe, jelikož se rozhodl ukázat je světu.

Natočil ještě něco jiného

Nebylo to jenom velké hejno delfínů, které viděl. Tento muž měl skutečně ohromné štěstí, jelikož se mu podařilo zaznamenat také několik velryb. Opět díky svému dronu z kamerou. Vidět velrybu, to se nepoštěstí jenom tak někomu a tento muž měl ohromnou radost z toho, že tyto obrovské tvory mohl ve vodní hladině natočit. A jak vypadají? i to můžete vidět, jelikož i o tyto záběry se samozřejmě muž neváhal podělit s ostatními.

Sdílejte článek