Jedné listopadové noci se údajně stalo něco neobvyklého. Muž zemřel na 23 minut a poté odešel do pekla. To, co viděl na druhé straně, popsal v knize 23 minut pekla. „Počasí bylo čím dál teplejší, až jsem přistál na kamenné podlaze pekelné cely,“ napsal autor. Co to přesně je? To vše se stalo v noci 23. listopadu 1998. Bill Wiese pak zemře na 23 minut.

Uprostřed noci vstal, protože měl žízeň. Pak najednou cítil, jak to vychází z jeho těla. Chystá se na 23 minut do pekla, kde má hrozný pohled. "Počasí bylo stále teplejší, dokud jsem nepřistál na kamenné podlaze pekelné vězeňské cely. Jsou zde kamenné zdi a interiér připomíná žalář - špinavý a páchnoucí, plný kouře," popsal autor peklo v rozhovoru pro TCT. 23 minut uprostřed. Ten muž tvrdil, že když šel do pekla, napadli ho démoni a bolest, kterou cítil, byla skutečná.

Podle Weisse jsou tato stvoření poháněna nenávistí k Bohu. „Jeden z démonů mě chytil a hodil na zeď cely. Připadalo mi to, jako by se mi zlomila kost. Teď vím, že duch nemá kosti, ale takhle jsem se tehdy cítil,“ vysvětlil muž. Weiss také popsal vůni, kterou by cítil. To by měl být ten nejhorší zápach, který mohl cítit - jako hniloba. Níže si můžete poslechnout Billov rozhovor a on vám prozradí další podrobnosti.

Sdílejte článek