Sebevědomý člověk, který se nestydí za své zuby nebo celkově ústa, je bude vždy rád a krásně zplna usmívat. Pokud ale má vadu na zubech nebo mu dokonce nějaký zub chybí, s největší pravděpodobností bude svůj úsměv vždy zakrývat, a tak bude i působit o něco méně přirozeně.

Vaše osobnost je závislá na sebevědomí

to, zda je člověk sebevědomí a jakým způsobem působí na své okolí, závisí na mnoha aspektech. Abyste se cítili dobře v každé situaci a dobře působili na všechny lidi kolem, je nutné mít například uspokojivou postavu, hezké vlasy, upravené nehty nebo perfektní úsměv.

Někteří lidé ani nenavštěvují zubaře

Pokud vaše zuby nejsou takové, jaké si je představujete, jistě sami víte, jak často je vědomě skrýváte rukou před ostatními a přemýšlíte nad tím, zda se nesměje moc zeširoka. Tento problém však řeší mnoho lidí po celém světě. Udržovat správnou hygienu ústní dutiny se pro vás možná zdá jako rutinní záležitost, pro jiné může být tento návyk mnohdy až nepochopitelný. Někteří lidé dokonce ani za svůj život nikdy nenavštíví zubaře, a tak se jejich chrup každým dnem zhoršuje a zuby vypadávají.

V mnoha státech třetího světa dokonce existují lidé, kteří ani nikdy nevlastnili zubní kartáček a pastu na zuby. Pro vás se zdá taková věc naprosto nepředstavitelná, pro jiné však denním chlebem.

Felipe Rossi je zachráncem krásných úsměvů

Mladý zubař z Brazílie, Felipe Rossi, zahájil svou kariéru zubaře a zjistil, že je velmi nutné zachovat úsměv i těm, kteří o něj do teď nikdy nepečovali. Většinou se jednalo o finanční důvod, a tak se rozhodl, že se o ně během své praxe postará zadarmo.

Proto založil charitu, ve které bylo cílem vytvořit co nejvíce úsměvů na rtech lidí, kteří do teď svůj úsměv skrývali.

Sdílejte článek