Tereza Mašková: Né, nemám to pod kontrolou! Její nemoc ji opět ničí život!

Tereza Mašková, talentovaná zpěvačka, nedávno sdílela nečekaný otevřený vzkaz fanouškům ohledně svého zdravotního stavu. Tereza, kterou jsme mohli vidět v populární taneční soutěži StarDance, se potýká s poruchou příjmu potravy. I přes své úspěchy na veřejnosti, se Tereza rozhodla sdělit pravdu ohledně svého boje s touto nemocí.

Porucha příjmu potravy

Tereza Mašková se ve svém otevřeném příspěvku na Instagramu svěřila, že se cítí, jako by znovu prohrála. Tereza se snažila před okolím skrývat svou poruchu příjmu potravy, ale uvědomila si, že už to nezvládá. Její otevřenost a odvaha jsou obdivuhodné, protože se rozhodla sdílet svůj boj s PPP s fanoušky i veřejností.

Tereza popsala svou touhu po dokonalosti a způsob, jakým se snaží vyrovnat se stresovými situacemi pomocí nezdravých mechanismů, jako je zvracení. Její tělo jí sděluje, že už to nemůže unést a je načase se s tímto problémem vypořádat.

Terapie a podpora

Tereza však nezůstala se svým problémem osamocena. Sdělila, že hledá pomoc u terapeuta, kterého pravidelně navštěvuje. Tato terapie jí pomáhá lépe porozumět svému stavu a najít způsoby, jak se vyrovnat s náročnými situacemi a stresovými okamžiky.

Tereza také zdůraznila, navzdory těmto obtížím, že pravidelné cvičení jí přináší úlevu. Nicméně, ví, že přehnaná aktivita není zdravá a snaží se najít rovnováhu v péči o své tělo a duši.

Podpora ostatních

Tereza se rozhodla otevřeně promluvit o svém boji s PPP, protože si uvědomuje, že tento problém postihuje stále více lidí. Zpěvačka doufá, že její příběh a otevřenost mohou pomoci ostatním, kteří se potýkají s touto poruchou. Mentální anorexie a bulimie jsou vážné duševní poruchy, které souvisí se špatným vnímáním vlastního těla a neschopností přijímat potravu v přiměřeném množství.

Tereza Mašková si přeje, aby byla spolu s ostatními bojovníky s PPP brzy zdravá. Její odvaha a otevřenost jsou inspirací pro všechny, kteří se potýkají s podobnými problémy.