Tereza Ramba přišla během natáčení o vlasy! Kdo za to může?

Herečka Tereza Ramba se nedávno objevila na premiéře nového filmu „Franta mimozemšťan“ a zaujala svým úžasným vzhledem. Ve snímku ztvárňuje vesnickou ženu Božku, partnerku hlavního hrdiny Jakuba Prachaře. Předtím, než se dostavila na slavnostní večer ve Slovanském domě, Tereza vtipkovala, že ještě před hodinou a půl vařila vývar a musela se rychle nalíčit, aby ze sebe udělala „člověka“. Ať už to byla vtipná poznámka nebo ne, Tereza Ramba vypadala opravdu úchvatně.

View this post on Instagram

A post shared by Lexus (@lexuscz)

Tereza Ramba se v poslední době také rozhodla konečně upravit své vlasy, které byly trochu poškozené kvůli natáčení jiného filmu s názvem „Deník alkoholičky“. Herečka se sama pokusila upravit své vlasy během jedné scény, kdy si je ostříhala. Bohužel, tento pokus neměl očekávaný výsledek a Tereza Ramba skončila s poškozenými vlasy. Nicméně, postupně se jí vlasy zase zdravě dorůstají.

Čtěte také: Barva houbiček na nádobí není jen náhodný design

Tam jsem si je tedy při jedné scéně zprasila sama, když jsem si je ostříhala. A dopadla jsem takhle. Ale pomalinku mi to dorůstá. Teď ani nechodím ke kadeřníkovi. Tohle není střih, je to taková mezifáze, ale já to vydržím.“ – řekla Tereza.

Božena má vypelichané obočí a je velice vkusná pankerka. Paradox je, že tyhle dva filmy, které nemohou být odlišnější, jsem točila souběžně. Takže v Deníku alkoholičky jsem natočila všechno, co šlo, s vlasy, pak jsem přijela na Frantu mimozemšťana, tam jsem odfrkla Božku a Zápisník jsem už dotočila okudlaná.“ – vyprávěla Tereza.

View this post on Instagram

A post shared by Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

V současné době má herečka volnější období, ve kterém se může věnovat rodině a svým dvěma dětem. Ačkoli to neznamená úplné volno, protože být maminkou dvou dětí s tak malým věkovým rozdílem si vyžaduje spoustu času a pozornosti. Tereza se ale již těší na svou další práci, kterou bude natáčení s Karlem Janákem. S Karlem Janákem spolupracovala naposledy při natáčení Vánoční hvězdy.