Test osobnosti, ke kterému potřebujete jen svá chodidla

Na internetu najdete obrovské množství testů a hádanek, které odhalí novinky o vaší osobnosti. U některých se používají hodně obrázky. Dnešní test je založený na vašich chodidlech. Všichni víme, že každý člověk má jiný typ chodidel. Tvar vašich nohou vám možná odhalí něco nového, co o sobě ani nevíte. Anebo potvrdí věci, které o sobě víte velmi dobře.

bangbara.com

Egyptská nohy

Tento typ má většina Evropanů. Jedinci s tímto typem nohou jsou kreativní, pozitivní a mají velkou představivost. Se vaše prsty nachází ve svažující linii od palce k malíčku, jste pravděpodobně velmi kreativní člověk, který dokáže dosáhnout svého potenciálu a překonat všechny překážky.

Římská nohy

V tomto případě máte první dva nebo tři prsty prakticky stejně dlouhé. Většinou se jedná o skvělé vůdce ve skupině. Úspěchy můžete očekávat nejen v práci, ale také ve vztazích a vaše přátelství jsou velmi dlouhá. Lidé s římských chodidlem jsou věrní, oddaní a sebevědomí.

Čtěte také: Vždycky jste si lámali hlavu nad tím, jak vybrat v obchodě ten správný a chutný meloun? Už nebudete muset, přinášíme Vám triky, jak koupit ten nejlepší meloun snadno a rychle!

Řecká nohy

Tento typ se vyznačuje ukazováčkem, který je delší než palec. Lidé s řeckými chodidly jsou přátelští, veselí a plní radosti ze života. Žijí velmi aktivně a dokáží pozitivitou nakazit všechny kolem sebe. Podporujete přátele v jejich cílech a rádi si plníte také vlastní sny.

Měkké nohy

Máte větší palec a všechny ostatní prsty malé? Potom máte tzv. měkké chodidlo. Jste skvělými posluchači a vždy nabízíte přátelům i rodině empatii a podporu. Pro lidi, které milujete, dokážete udělat prakticky cokoli a klidně se pro ně obětujete.

Energické nohy

Máte-li druhý prst chodidla delší než palec, patříte mezi jedince nabité energií. Pozitivní přístup dokážete využít nejen ve svém životě, ale také ho přenesete na všechny okolo vás. Nebojíte se výzvy, protože se stejně dostanete do cíle. Váš temperament a optimismus jsou vlastnosti, které na vás každý obdivuje. Jaký typ chodidla máte vy?