Test osobnosti! Počet koní, které na tomto obrázku uvidíte poprvé prozradí něco o vašem charakteru.

Na první pohled klasický obrázek, ale pokud se na něj podíváte pořádně, uvidíte něco jiného. Podle toho, jak vidíte tento obrázek, tak to vypovídá něco o vás. Zkuste si tedy náš test podle tohoto obrázku a zjistěte tak více sami o sobě. Odpověď, kterou zjistíte vás možná vyvede z míry.  

 

Když jste se podívali na obrázek, co jste viděli jako první? Viděli jste jednoho velkého koně, nebo několik koňů? Nebo jste se zaměřili spíše na okolí? Je pravda, že pokud se podíváte na obrázek pořádně a budete se na něj nějakou dobu soustředit, tak spočítáte koně všechny, ale o to v tomto testu nejde. Jde o první reakci, kterou na obrázek máte, a ta prozradí něco o vašem charakteru.  

Čtěte také: Těchto znepokojujících 6 důležitých příznaků indikuje nesprávnou činnost vašeho srdce. Většina lidí je přehlíží, což může způsobit i smrt.

 

Kůň:  

 Pokud první věc, která vás na obrázku zaujme je velká hlava koně, tak to symbolizuje vaši povahu, a to takovou, že jste idealista a koukáte se na svět s nadhledem. Zachováte chladnou hlavu a nepanikaříte. Rozhodujete se sám za sebe a nepotřebujete nikoho jiného k tomu. Jste racionální a umíte si poradit s kdejakým problémem. Neměníte svá rozhodnutí a stojíte si za nimi. Rádi řešíte věci logicky. Jste emočně založený člověk a máte rádi vše na svém místě. 

  5 – 10 koní  

 Pokud jste se podívali na obrázek a viděli jste zprvu něco okolo 5-10 koní, jste člověk, který žije v naprosté rovnováze. Jste zodpovědní a nenecháváte věci jen tak osudu. Máte své jasné hodnoty, které neměníte a těmi je zdraví a rodina, se kterou trávíte hodně času.  Pokud vás něco naštve, nebojíte se říct svůj názor. Pokud si jdete tvrdě za svým cílem, tak ho vždy dosáhnete. Jste jednoduše  dítě štěstěny. Jste ale hodně netrpěliví. [hana-code-insert name=’google‘ /] 

 

11 a více koní  

 Jste bystří lidé a nenecháte si od někoho házet popel na hlavu. Nikdy vám nic neunikne. Jste perfekcionisté a tak hodně pracujete sami se sebou a pokud někde cítíte prohru, jste z toho hodně zklamaní. Víte, jak komunikovat s ostatními a umíte přečíst ostatní. Někdy je to až moc velká výhoda a lidé toho umí využívat. Je dobré, abyste hodně relaxovali, protože vaše povaha vám bere poměrně dost energie.