David Hampl
18 srpna, 2017

V každém z nás jsou dvě bytosti. Dr. Jekyll a pan Hide. Pomocí dnešního testu můžete odhalit temnou stránku své osobnosti. Ne nadarmo se hovoří, že stojí za to, poznat svého nepřítele! A často právě my samy sobě jsme těmi největšími nepřáteli ...

Můžete se tomu bránit. Můžete to popřít. Nicméně skutečnost, že i Vy máte svou temnou stránku, která se skrývá, je zkrátka nepopiratelný fakt. Rozhodně však platí, že stojí za to, poznat i svou temnou část. Pokud ji totiž odhalíte, můžete proti ní bojovat. Otázkou ale je, troufáte si na to?

Vyberte z následujících obrázků ten, který Vás nejvíce odpuzuje.

# 1 Auto

[hana-code-insert name='google' /]# 2 Infikovaná kočka nalezená na ulici

# 3 Blázniví fanoušci

# 4 Zásah osudu?

# 5 Nepríjemné překvapení

[hana-code-insert name='google' /]Pokud jste tedy vybrali ten nejnepříjemnější obrázek, můžete se podívat na výsledky!

# 1 Auto: Vaší největší slabou stránko je závist. Často Vás ničí. Závidíte lidem a to Vás bolí. Toto "onemocnění" je však mnohem více častější, než byste si mysleli. Ale i tento neduh se dá využít kladným způsobem. Může to být motor, který Vás požene kupředu!

# 2 Kočka: Nechcete si připustit, že jste ve skutečnosti velmi zranitelní a citliví, a proto si raději hrajete na pořádného "tvrďase". Bojíte se, že Vám někdo může ublížit, a proto se takto chováte raději preventivně. Pokud se však naučíte sdílet své pocity s okolím, pomůže Vám to.

#3 Fanoušci: Neumíte říct ne. Dělá Vám to značné těžkosti. Souhlasíte s tím, že někomu pomůžete, ale ve skutečnosti se na sebe hněváte, protože mu neumíte říct ne. Souvisí to s tím, že se až příliš staráte o to, co si o Vás ostatní myslí. Ale víte co? Vykašlete se na ostatní!

# 4 Osud: Vaším největším problémem je nezodpovědnost. Vždycky jste přesvědčení, že za Vaše problémy mouhou ostatní. Jediní Vy jste vždy ti nevinní. Pokud však dokážete převzít zodpovědnost za své kroky a rozhodnutí, pomůže Vám to převzít kontrolu nad celým svým životem. A to je velká výhoda!

[hana-code-insert name='Dole' /]# 5 Nepříjemné překvapení: Váš vnitřní démon se nazývá perfekcionismus. Celý Váš život řídí snaha o dokonalost. Každou chybu berete jako hotovou katastrofu. Ale věřte, že každá chyba nás trochu posilní a posune vpřed. Nikdo z nás není dokonalý. A to je v pořádku, jinak bychom neměli prostor, kam růst!

Sdílejte článek