Těžké časy v životě oblíbeného hrdiny Chucka Norrise zastavily jeho kariéru

Chuck Norris je možná nejznámějších akčním hercem všech dob. V zábavním průmyslu se proslavil mnoha filmovými i seriálovými rolemi. Potom se ale najednou v roce 2010 stáhnul do soukromí a nikde se příliš neukazoval. Důvodem byla jeho manželka, která ho v té době doopravdy potřebovala. A on se rozhodl, že jeho manželství a rodina jsou důležitější než práce.

Láska změnila jeho život

Norris měl velmi úspěšnou kariéru a milující rodinu. V roce 1997 poznal svou ženu Genu O’Kelleyovou a v roce 1998 se vzali. Mají spolu dvojčata a Norris má také děti z předchozích vztahů. Možná to na první pohled není na drsném herci poznat, ale svou rodinu miluje nade vše. Právě proto se také rozhodl, že ukončí svou kariéru.

V roce 2010 jeho manželka onemocněla vážnou nemocí. Podstoupila magnetickou rezonanci, která jí způsobila vážné zdravotní problémy. Její tělo reagovalo velmi špatně na kontrastní látku, která se při tomto vyšetření používá. Nakonec skončila na 5 měsíců na kapačkách a potřebovala celodenní péči. Právě v té době Norris přestal pracovat a začal se naplno věnovat své manželce.

Čtěte také: Po rozchodu může přijít to nejlepší ve vašem životě

Žaloba přišla velmi rychle

Norris a jeho manželka se rozhodli zažalovat farmaceutickou společnost, která vyrábí kontrastní látku pro vyšetření magnetickou rezonancí. O riziku této látky se nikde nemluví, ale může v těle způsobit obrovské problémy. Manželé za léčbu Geny zaplatili 44 milionů korun a žena musela podstoupit terapii kmenovými buňkami, aby otravu látkou přežila.

Láska mu kariéru nezničila

Norris sice přestal hrát ve filmech i seriálech, ale jeho popularita se nezměnila. Díky internetu ho zná i mladá generace, která by jinak jeho projekty nikdy neviděla. Jeho jméno se stalo známým po celém světě a znají ho i lidé, kteří žádný z jeho filmů ani seriálů neviděli. On sám si každý den užívá čas se svou manželkou a dětmi. A po slávě ani uznání nijak netouží.

Zdroj: ifunny.eu