Tohle je žena, kterou miloval Patrick Swayze!

Lisa Niemi se stala osudovou láskou Patricka Swayzeho. Jejich manželství trvalo od roku 1975 až do roku 2009, kdy slavný herec zemřel. Nikdy o svém vztahu neměli žádné pochybnosti. Velmi se milovali a možná i díky ní se z něj stal velmi citlivý a milující manžel. Patrick o ní vždy mluvil jako o nejlepším příteli a vždy pro něj byla spolehlivým základem, na který se mohl vždy spolehnout.

Z přátelství se stala láska

Patrick a Lisa byli původně přátelé, ale slavný herec si velmi rychle uvědomil, že ji velmi miluje. Jako přátelé k sobě byli velmi otevření a upřímní. Díky tomu si mohli vyjádřit své city a stát se něčím víc. Jakmile se vzali, začali také uvažovat o dětech. Byl to naprosto logický krok ve jejich vztahu, ale jejich cesta rozhodně nebyla jednoduchá.

Pixabay

Sen o dětech se nesplnil

Lisa bohužel dvakrát potratila a vysněného dítěte se pár nedočkal. Patrick potom začal pít, kouřit a drogy mu také nebyly cizí. Naštěstí se většiny svých zlozvyků zbavil, ale kouření ho neopustilo. Když mu lékaři diagnostikovali rakovinu, nakonec s kouřením musel přestat. Během chemoterapie v roce 2008 ale stále pracoval a objevil se v jednom seriálu jako agent FBI.

Čtěte také: Mini domky z kontejnerů mohou sloužit jako moderní bydlení

V posledních měsících se obklopil klidem a přírodou

Jakmile skončil s natáčením seriálu, přesunul i se svou manželkou na ranč. Chtěl si tam užít klid, odpočinek a přírodu na každém kroku. Navíc byl velký milovník koní, takže byl v přítomnosti svých oblíbených zvířat. Právě na tomto místě se začala jeho rakovina projevovat naplno. Byl již v posledním stádiu nemoci a zde také zemřel.

Pixabay

Lisa byla s manželem až do posledního dechu

Manželka ho podporovala až do úplného konce. Společně psali na konci jeho života memoáry, které vyšly posmrtně. Nemoc byla samozřejmě obrovskou zkouškou v jejich životě a také v jejich vztahu. Mnoho žen by ihned uteklo a nechalo profesionály, aby se o něj starali. Místo toho zůstala po jeho boku a pečovala o něj až do chvíle, dokud nevydechl naposledy. Tomu se říká pravá láska.

Zdroj: irecept.cz