Tohle musíte vidět: Doktor převrátí dítě v břiše matky a vyhne se císařskému řezu! SLEDUJTE TOHLE VIDEO!

Několik týdnů před porodem musejí nenarozené děti zaujímat v děloze matky polohu, ve které jim hlava směřuje ven jako první. Pokud tomu tak není, nastávají porodní potíže, kvůli kterým může dojít až na císařský řez. Avšak přesně tento problém nastal v případě Vanessy Fischerové. Podívejte se, jak si s tím lékař poradil.

Vyhnutí se císařskému řezu

Vanessa Fischerová, matka chlapce, který se měl již brzy narodit, se dostala do nepříjemné situace. Den porodu se blížil, ale plod se nechtěl otočit správným směrem. Jakékoliv pokusy o jeho přetočení byly marné. Za každou cenu se však chtěla vyhnout císařskému řezu. Asistentka, která se měla na porodu podílet, však dostala nápad, díky kterému by se matka mohla, tak nechtěnému, císařskému řezu vyhnout. Plán byl jednoduchý:

  • Navštívit proslulého doktora Cummingsa
  • Doktor dokáže plod otočit ještě v děloze

A taky že ano. Pohyby rukou doktora Frederica Cummingsa byly tak přesné a jemné, že dokázal nenarozené dítě, ještě v děloze matky, otočit správným směrem, aby během samotného porodu nedošlo k závažným komplikacím.

Čtěte také: Kam zmizel nejslavnější kouzelník na světě?

Porod

Dostatečně dlouhou dobu před narozením dítěte je známý doktor navštívil a provedl tento záchranný proces. Otci dítěte přišel tento zákrok tak fascinující, že ho zdokumentoval a na video se nyní můžete podívat. Dle matky dítěte tato intervence trochu bolela, ale byla velice rychle vykonána. Celé jí to přišlo strašně snadné. Po provedení této procedury byl plod zkontrolován na ultrazvuku, je-li v pořádku. Když od sestry uslyšela, že tomu tak opravdu je, byla radostí bez sebe. Pak už jen stačilo vyčkávat na ničím nekomplikovaný porod. Vanesse a jejímu manželovi, Nickovi, se narodil malý chlapec, Ashton. I přes to, že byl porod prováděn v domácím prostředí, matce ani dítěti se nic nestalo a oba jsou nyní úplně zdraví.