Tohle video skutečně nahání hrůzu. Když žena začala točit bouřku, rozhodne nevěřila, co vše uvidí. Doslova z toho mrazí! Mnoho lidí tento záznam považuje za stoprocentní důkaz boží existence! Proč? -
Menu

Tohle video skutečně nahání hrůzu. Když žena začala točit bouřku, rozhodne nevěřila, co vše uvidí. Doslova z toho mrazí! Mnoho lidí tento záznam považuje za stoprocentní důkaz boží existence! Proč?

Léto je obdobím nejrůznějších rozmarů počasí, a často se tak můžeme setkat s velmi silnými bouřkami, přívalovými dešti, průtržemi mračen, vichřicemi a podobně. Lidé je často natáčejí a videa pak dávají na internet a porovnávají, kde byla bouřka nejhorší. Před nedávnem se ale na internetu objevilo video bouřky z americké Alabamy, které bylo zcela jiné, než bychom čekali, a strhlo na sebe velkou vlnu pozornosti.

Záhadná postava chodící po obloze

Žena jménem Solo Dolo se rozhodla natočit na mobil silnou bouřku, která se hnala městečkem Tuscaloosa, ve kterém žije. Zprvu video opravdu vypadá, jako běžné video zachycující bouřku, Solo ho i komentuje slovy, že nemají elektřinu a kvůli silnému větru všude kolem létají krabice a kusy stromů. Pak obrátí kameru mobilního telefonu vzhůru k nebi, aby nafilmovala i velká tmavá oblaka, která mají bouřku na svědomí, a když svůj záběr trochu přiblíží, nevěříte svým očím, co vidíte – postavu kráčející přímo po obloze.

Vypadá to, jako kdyby v hustých tmavých mracích byla tak trochu díra, kousek jasnější oblohy a právě v této světlé části vidíte na vlastní oči kráčející postavu. Postava připomíná svým vzezřením muže, který vzpřímeně kráčí po obloze. Kupodivu to nebyla Solo, kdo si této skutečnosti na videu poprvé všiml, ale její přítelkyně Lisa, které chtěla video ukázat. A Lisa měla hned jasno i v tom, kdo by ta záhadná postava na nebesích mohla být. Samozřejmě a jedině Bůh.

Skutečnost, nebo podvod?

Od té doby, co Solo umístila toto video na Facebook, ho už zhlédlo nespočet lidí, kteří se, můžeme obecně říci, rozdělili do dvou skupin. Pro první skupinu je video opravdu jasným důkazem toho, že Bůh existuje, druhá skupina je mnohem pesimističtější a považuje ho pouze za další podvodné video tohoto typu. Na jakou stranu se po zhlédnutí videa přikloníte vy?

https://www.facebook.com/LADbible/videos/4781387525241733/

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Otec a jeho dcera nalepili mince na podlahu. To, co…

Když uvidíte začátky projektu, určitě se pomyslíte „je hezké, že otec tráví čas se svou dcerou, ale mohli si najít…
ZAJÍMAVOSTI

V životě nedělejte tyto chyby při první pomoci, popálenině nebo…

Znáte základy první pomoci? Je to naprosto nezbytná věc, ale přesto by mnoho lidí odpovědělo jen dost nejistě. Jakmile jde…
ZAJÍMAVOSTI

Namočila šálek do misky s vodou a lakem na nehty.…

Většina lidí sice dárky ráda dává a kupuje, nicméně nejtěžší často bývá vůbec přijít na to, co bychom chtěli blízkému…
ZAJÍMAVOSTI

Způsob, jakým překřížíte prsty, ukazuje, jaký druh člověka jste

V klidu se posaďte, sepněte ruce a překřižte prsty. Prohlédněte si své ruce a podívejte se na to, jakou polohu vaše…
ZAJÍMAVOSTI

Tyto škodlivé potraviny jsou pro vaše tělo pohromou v případě,…

Mnoho lidí sice ví, co je pro jeho tělo zdravé, ale už neví, kolik může daných potravin sníst, stejně jako…
ZAJÍMAVOSTI

Neuvěříte, jak radikální změnu účesu se jedna žena rozhodla vyzkoušet.…

Vlasy jsou považovány za korunu krásy každé ženy, a proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost. Staráme se o ně,…