Tomu se ani nedá uvěřit! Hokejová legenda si brousí zuby na prezidentský úřad. Že by si tento slavný hokejový brankář vzpomněl, co skandovali fanoušci po jeho návratu z olympiády v Naganu? -
Menu

Tomu se ani nedá uvěřit! Hokejová legenda si brousí zuby na prezidentský úřad. Že by si tento slavný hokejový brankář vzpomněl, co skandovali fanoušci po jeho návratu z olympiády v Naganu?

Legendární hokejový brankař Dominik Hašek se nechal slyšet, že si dokáže představit své jméno na prezidentské kandidátce. Vítěz z Nagana a brankářský bůh Dominátor mluví o své politické angažovanosti už několik měsíců. Všechno vyvrcholilo květnovým vystoupením na demonstraci Milion chvilek pro demokracii na Václavském náměstí.

Spekulace a domněnky

Hašek prozatím veškeré spekulace o možné kandidatuře odmítá. Každopádně řekl, že si kandidaturu dokáže představit. Všechno si chce pořádně promyslet, a tak se rozhodne až v průběhu následujících dvou let.
Hašek má teď spoustu práce s vlastními projekty, mezi které patří například vlastní energetický drink.
Bývalý hokejista tak fanouškům vzkazuje, že se vše potřebné dozvědí v průběhu dalších let. Hašek si je vědom toho, že v politice nemá žádné zkušenosti, každopádně prý každý den pilně studuje a politice věnuje klidně i tři hodiny denně.
Dominátor často mluví o své zodpovědnosti, na kterou je náležitě hrdí. Prezidentský úřad je pak plný zodpovědnosti, takže by se do něj skvěle hodil, doporučil sám sebe sebevědomí hokejista. Je mu ale také jasné, že prezident by měl mít i spoustu dalších kvalit, takže vše nechá na budoucím vývoji a lidech.

Zkušenosti vs sebevědomí
Hokejová kariéra Dominika Haška je spojena se světovými hokejovými kluby, jako je např. Nashville či Detroit. Je tedy zřejmé, že toho má hodně za sebou a určité zkušenosti za život nasbíral. Byly to však zkušenosti sportovní a ne politické, proto uvidíme, jak se vše vyvine a jak to s Haškem a jeho případnou kandidaturou skončí. Fanoušků má dost, spoustu si jich získal svými pravidelnými příspěvky na sociálních sítích, kdy každý den fotil svou snídani včetně svého vlastního energetického drinku, který se tímto způsobem snažil propagovat. Fotky měly větší úspěch než samotný produkt, nicméně lidi si ho všimli.

Jak to tedy dopadne?

Spoustě lidí může být Hašek sympatický díky jeho kritickému postoji vůči Babišovi a jeho spolupráci se Státní bezpečností. Nelíbí se mu, že v čele vlády stojí trestně stíhaný člověk.
Nám nezbývá než čekat, jak to s legendou českého hokeje dopadne a jestli se mu podaří po vítězném Naganu vyhrát také případné prezidentské volby. Hašek má ještě dost času na to, vše pořádně promyslet a najít si lidi, kteří jsou schopni mu sehnat dostatečný počet hlasů.
Již teď ale můžeme předpokládat, že příští prezidentské volby budou opravdu zajímavé a konečně v nich uvidíme nějaké nové tváře. Často pak tváře, které sice nevychází z politického prostředí, ale mohou nabídnout mnoho jiných kvalit z jiných profesních sfér.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

V životě nedělejte tyto chyby při první pomoci, popálenině nebo…

Znáte základy první pomoci? Je to naprosto nezbytná věc, ale přesto by mnoho lidí odpovědělo jen dost nejistě. Jakmile jde…
ZAJÍMAVOSTI

Namočila šálek do misky s vodou a lakem na nehty.…

Většina lidí sice dárky ráda dává a kupuje, nicméně nejtěžší často bývá vůbec přijít na to, co bychom chtěli blízkému…
ZAJÍMAVOSTI

Způsob, jakým překřížíte prsty, ukazuje, jaký druh člověka jste

V klidu se posaďte, sepněte ruce a překřižte prsty. Prohlédněte si své ruce a podívejte se na to, jakou polohu vaše…
ZAJÍMAVOSTI

Tyto škodlivé potraviny jsou pro vaše tělo pohromou v případě,…

Mnoho lidí sice ví, co je pro jeho tělo zdravé, ale už neví, kolik může daných potravin sníst, stejně jako…
ZAJÍMAVOSTI

Neuvěříte, jak radikální změnu účesu se jedna žena rozhodla vyzkoušet.…

Vlasy jsou považovány za korunu krásy každé ženy, a proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost. Staráme se o ně,…
ZAJÍMAVOSTI

Nebudete věřit tomu, jak krásná socha se dá vytvořit z…

Nejrůznější dekorativní předměty, obrazy a sochy jsou běžnou součástí našeho domova, dodávají mu jeho osobitý charakter. Pokud toužíte po něčem…