Domů DŮM A ZAHRADA Toto nikdo nečekal… Muž proměnil starý sklad obilí na luxusní moderní sídlo....

Toto nikdo nečekal… Muž proměnil starý sklad obilí na luxusní moderní sídlo. Vsadíme se, že i Vám by se takový dům líbil!

Tak toto nikdo nečekal… Muž jménem Rob Lond-Caulk přestavil starou zemědělskou budovu v anglickém Norfolku. Budova s názvem The Old Grain Store byla jednou z klasických budov, které se nachází po celém území Anglie již po tisíce let. Avšak Rob v této budově viděl velký potenciál! Rozhodl se proto do rekonstrukce této bohem zapomenuté budovy vrazit nemalou sumu.

Tuto budou zrekonstruoval od základů a změnil ji na stylový a moderní domov. V současnosti má toto moderní sídlo čtyři ložnice, tři salónky, velkou sluneční terasu a ještě mnohem víc. Samozřejmostí je i velká moderní kuchyně, podlahové vytápění a také vlastní mediální místnost s kinem.

Co více, pokud jste se do tohoto domu zamilovali tak jako my, ihned na první pohled, máme pro Vás dobrou zprávu. V současnosti je tato úžasná stavba na prodej spolu s velkým pozemkem, na němž stojí. Co je dobré zmínít, je fakt, že budova není odříznuta od okolního světa, ba naopak se snadno a rychle dostanete do Londýna. Pravdou ale je, že si musíte připravit velký balíček peněz o 1,1 milionu eur.

Takto vypadal sklad obilí před rekonstrukcí…

Po rekonstrukci se zrodilo luxusní sídlo. Nuž posuďte sami…

Dům je vskutku prostorný! Hned ze začátku Vás přivítá obří vstupní halou.

Aby se neřeklo, najdete zde i druhé poschodí.

Tak tato koupelná nemá chybu… Stísněně se tu rozhodně cítit nebudete!

Milujete vaření? Pak si určitě zamilujete tuto kuchyni!

Terasa nesmí chybět…

Co by to bylo za sídlo bez pořádného pozemku…

Tak co? Žili byste rádi v takovém domě? Inspiroval Vás příběh tohoto odvážného muže? Podělte se s námi o Vaše názory a zkušenosti níže v komentářích.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 věcí, jimiž ženy přitahují muže jako magnet!

11 produktů, které jíte každý den, ale přitom v sobě skrývají nepříjemné překvapení!

12 způsobů, jak využít kosmetiku, které jste se už chtěli zbavit… Nebudete věřit, k čemu všemu se může ještě hodit!

Zkoušeli jste se někdy zamyslet nad tím, jak by v realitě vypadaly pohádkové postavy od Disneyho? Zde jsou vyobrazeny jako skuteční lidé!

Další články