Toužili po třetím děťátku, dočkali se rovnou paterčat! Teď mají dětí celkem sedm!

Navenek nevypadá rodina Haylee a Shawna Ladnerových odlišně od ostatních. Tedy počkat, kolik dětí mají vlastně v kočárcích? Pět! Páru z amerického města Purvis ze státu Mississippi potkalo opravdu velké požehnání. Po svatbě toužili po děťátku, nakonec se narodila zdravá paterčata, která jsou již z nemocnice doma. Mladí manželé se mají co otáčet, čtyři dívky a jeden chlapec jim dávají nevýslovně zabrat, ale takové štěstí přece potká jen vyvolené!

zinoti.lt

Jednovaječná paterčata

O případu manželů Ladnerových referovala velká část zahraničních médií. Není divu, jejich paterčata jsou opravdu z mnoha důvodů unikátní. Všech pět dětí je v pořádku a nejeví žádné známky zdravotního postižení, za což jsou jejich rodiče nesmírně vděční. Navíc se jedná o identické děti, jsou totiž jednovaječnými paterčaty, proto jsou si všechny děti natolik podobné, že bylo nutné je na začátku rozlišit pomocí oblečení a různých doplňků.

zinoti.lt

Porod ve 28. týdnu těhotenství

Paterčata se narodila císařským řezem ve 28. týdnu těhotenství, proto musela strávit několik týdnů v inkubátoru pod dohledem lékařů a zdravotnického personálu. Adalyn Elizabeth, Everleigh Rose, Malley Kate, Magnolia Mae a Jake Easton se narodili po umělém otěhotnění, protože v minulosti Haylee potratila. Vícenásobná těhotenství jsou vzácná, o to více paterčata. Zázrak je, že jsou všechny děti zcela zdravé a bez známek jakýchkoli zdravotních obtíží, byť musely být od sebe odděleny v době, kdy byly v inkubátorech.

zinoti.lt

Rodiči sedmi dětí

Když se v roce 2019 vdávala Haylee za Shawna, toužila po velké rodině. Nyní po čtyřech letech se její sen splnil vrchovatě. Během pouhých čtyř let porodila sedm dětí, což je pro ostatní páry často nepředstavitelné. Mít sedm dětí je v současné době velmi náročné, nadto nadmíru finančně vyčerpávající. Haylee a Shawn si ale nestěžují, naopak, cítí naprosté štěstí. „Nikdy bych neměnila,“ říká pyšně mladá maminka.

Zdroj: zinoti.lt